W wieku 40 lat zmarł Rafał Goraj. Były piłkarz oraz trener młodzieży

24-09-2020 16:00,
Michał Gajos

W nocy z środy na czwartek zmarł Rafał Goraj. Były piłkarz m. in. Korony Kielce, HEKO Czermno czy GKS-u Nowiny, a w ostatnich latach trener grup młodzieżowych Orląt Kielce oraz Football Academy Kielce. Miał 40 lat.

Rafał walczył o życie podpięty do respiratora od ponad dziesięciu miesięcy. 4 listopada 2019 roku, w ciężkim stanie trafił do szpitala. Powodem było zatrzymanie akcji serca, a w jego skutku niedotlenienie mózgu.

W tym trudnym czasie najbliżsi i przyjaciele Rafała zorganizowali zbiórkę na leczenie oraz rehabilitację, a niedawno turniej charytatywny. W akcję zaangażowali się Rafał Grzyb, były gracz Jagiellonii, oraz Krzysztof Sobieraj, znany z występów w świętokrzyskich drużynach, a także Arce Gdynia. Przekazali na licytację koszulki swoich klubów z podpisami całej drużyny.

- Ciężko cokolwiek powiedzieć kiedy dowiadujesz się o takiej tragedii. Rafał był fantastycznym człowiekiem, jako kolega, trener, po prostu człowiek. Jeszcze niedawno prowadziliśmy razem treningi, a teraz… - wspomina go przyjaciel, Michał Żyła.

fot: Pixabay

Wasze komentarze

Korona Stok2020-09-25 09:40:51
Niech spoczywa w pokoju... :(
Przykro....
RobertO2020-09-25 10:10:44
pamiętam ich futbolowe szaleństwo w oczach w SP7 w Kielcach, Rafał, Jacek Kubicki i reszta tych wariatów, w rozgrywkach klasowych mimo, że byliśmy starsi to zawsze dostawaliśmy oklep, RIP kolego, spoczywaj w pokoju, niedługo i tak wszyscy dołączymy bo cóż to jest te kilka lat w historii Świata... zwolnijcie, cieszcie się chwilą, tyle ode mnie

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group