SG Flensburg-Handewitt - Łomża Vive Kielce. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

16-09-2020 09:51,
Redakcja

Łomża Vive Kielce inauguruje rozgrywki Ligi Mistrzów. W środę kielczanie zagrają na wyjeździe z wicemistrzem Niemiec, ale meczu nie obejrzą kibice. W ostatnim meczu obu drużyn w Flens-Arenie padł remis 32:32, który kielczanie uratowali w samej końcówce. Jak będzie teraz? Informujemy, gdzie obejrzeć to spotkanie w telewizji.

Negocjacje w sprawie kontraktu telewizyjnego trwały do ostatnich godzin przed inauguracją Ligi Mistrzów. Jeszcze we wtorek żadna ze stacji nie miała podpisanej umowy, ale teraz wszystko jest już jasne. Europejskie rozgrywki pokaże w polsce stacja Eurosport.

Mecz Flensburga-Handewitt z Łomżą Vive Kielce będzie transmitowany od godz. 20:40 na kanale Eurosport 1. Mecz skomentuje duet: Piotr Karpiński - Iwona Niedźwiedź.

Kanały Eurosportu można oglądać w Polsce w wielu telewizjach satelitarnych i kablowych - m. in. w Canal+, Cyfrowym Polsacie, UPC i u wielu innych operatorów. Mecz będzie można zobaczyć też w aplikacji mobilnej oraz w Internecie na eurosportplayer.com, ale ta usługa jest dostępna dla abonentów.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Transmisja w TV: Eurosport 1

Stream w Internecie: eurosportplayer.com

Relacja NA ŻYWO: CKsport.pl

fot: Anna Beniecewicz-Miazga

Wasze komentarze

Robi2020-09-16 14:12:36
Nie ma już nc+, jest Canal+

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group