To było spotkanie do pierwszej bramki. Skończyło się remisem, dla nas cennym remisem

12-09-2020 09:23,
KIG

Piątkowe spotkanie Puszczy z Koroną w Niepołomicach było nużącym widowiskiem. Z przebiegu meczu, szczególnie drugiej połowy, to gospodarze byli bliżsi zwycięstwa. – Wydaje mi się, że dla nas to cenny remis – przyznał Mateusz Cetnarski, pomocnik „żółto-czerwonych”. 

W piątkowym spotkaniu, które zakończyło się bezbramkowym remisem, było dużo walki. Więcej konkretów w ofensywie przestawili gospodarze. 

– Większość meczów tak wygląda. Niepołomice to nieprzyjemny teren. Grałem tutaj pierwszy raz, ale na bieżąco śledzimy i oglądamy poczynania naszych przeciwników. To było spotkanie do pierwszej bramki. Gdyby ktoś ją strzelił, to zainkasowałby komplet punktów. Skończyło się remisem, dla nas cennym remisem – wyjaśniał Mateusz Cetnarski. 

Korona zaliczyła całkiem obiecujący początek, ale później z każdą kolejną minutą miała problemy z przedostaniem się w pole karne rywala. Spotkanie zakończyła z jednym celnym strzałem. 

– Stworzyliśmy tylko jedną klarowną sytuację, tę Jacka Podgórskiego. Chyba mógł w niej zachować się trochę lepiej: dokładniej podać do Jacka Kiełba, a być może powinien sam to skończyć. Brakowało nam ostatniego podań, żeby przedrzeć się w pobliże bramki – ocenił środkowy pomocnik.

W następnej kolejce Korona podejmie na Suzuki Arenie Górnika Łęczna (niedziela, godz. 12.40).    

fot. Puszcza Niepołomice 

Wasze komentarze

Do redakcji2020-09-12 12:04:04
zagramy z Górnikiem ŁĘCZNA nie Łączna
ck2020-09-12 20:48:37
korona kielce anty futbol
Luker2020-09-12 22:47:52
gramy o utrzymanie w lidze i tyle..

Projekt i wykonanie: CK Media Group