WYNIKI SONDY: Thiakane pracował najmocniej i był najlepszy. Kozioł potwierdził refleks

01-09-2020 08:47,
Redakcja

Korona Kielce zagrała bezbarwny mecz na otwarcie nowego sezonu Fortuna 1. Ligi, ale kibice docenili postawę kilku zawodników w zremisowanym 1:1 spotkaniu z Chrobrym Głogów. Najlepszym piłkarzem w żółto-czerwonych szeregach był Senegalczyk Emile Thiakane, który zdominował pomeczową sondę na łamach CKsport.pl.

29-letni napastnik mocno pracował w ofensywie, był autorem jedynego celnego strzału, jaki Korona oddała w tym spotkaniu, ale miał też duży udział przy bramce wyrównującej. To po jego dośrodkowaniu z lewej flanki boiska w 90 minucie gry piłkę do własnej siatki skierował Kamil Juraszek.

W efekcie Senegalczyk zgromadził aż 56,8% głosów czytelników w pomeczowej sondzie. Drugi był Marek Kozioł, na którego głos oddało 16,2% osób. Trzecie miejsce zajął Iwo Kaczmarski, który pojawił się na boisku w przerwie meczu. 16-latka wskazało 7% czytelników.

W całej sondzie oddano blisko 1050 głosów - za wszystkie bardzo dziękujemy!

fot: Korona Kielce