FOTO: Nocny mecz gwiazd Łomża Vive Kielce na Kadzielni

24-08-2020 08:20,
Redakcja

Nocny pokazowy mecz z udziałem zawodników Łomża Vive Kielce zwieńczył trzydniowy, rozgrywany na kieleckiej Kadzielni RK Studio Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych. Kielczanie, podzieleni na dwa zespoły zagrali w plażową odmianę piłki ręcznej. Mecz nie został rozstrzygnięty. 

Na Kadzielni zaprezentowali się prawie wszyscy zawodnicy mistrzów Polski. MVP „Meczu Gwiazd” wybrany został Nicolas Tournat.

- Gra się mniejszą liczbą zawodników, bramkarz jest lotny, do tego inna piłka, inne podłoże, ale atmosfera ta sama. Szkoda, że przed meczem padało i ten piasek był trochę mokry, bo na pewno lepiej grałoby się w słońce - podsumował Krzysztof Lijewski.

- Nie jest to proste, bo nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na piasku, ale była to fajna zabawa. Największą trudność sprawiło bieganie i wybijanie się w powietrze. Nogi zostawały trochę w piasku i skakaliśmy niżej, niż na hali - mówił Arkadiusz Moryto.

Mecz gwiazd zwieńczył trzydniowy festiwal na kieleckiej Kadzielni. W niedzielę rozstrzygnięta została także rywalizacja w mistrzostwach Polski w tenisie plażowym grze indywidualnej mężczyzn. 

- Fani, kibice piłki ręcznej dopisali - cieszył się prezydent miasta, Bogdan Wenta.

Partnerami wydarzenia byli Miasto Kielce i Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego. Ambasadorami imprezy byli mistrzyni świata w tenisie plażowym Aleksandra Adamska i oraz mistrz świata i Europy w siatkówce, Paweł Zagumny.

Galeria zdjęć z meczu pokazowego Łomża Vive Kielce: KLIK!

fot: Maciej Urban

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group