Igor Karacić znów ma problemy. Nie wiadomo, czy zagra w sparingowym hicie

21-08-2020 07:30,
Mateusz Kaleta

Gwiazda mistrzów Polski, Igor Karacić, caly czas nie może uporać się z problemami zdrowotnymi. Teraz pod znakiem zapytania stoi jego występ w piątkowym hicie sparingowym z Telekomem Veszprem.

31-letni rozgrywający nie ma spokojnej głowy, bo urazy prześladują go od samego początku okresu przygotowawczego. Przed wyjazdem na węgierskie tournee lekko podkręcił kostkę, ale szybko wrócił do gry. Teraz z kolei doskwiera mu ból pleców. - Nie wiem, czy zagra przeciwko Telekomowi Veszprem - mówi na łamach klubowej strony Talant Dujszebajew, trener zespołu.

- Być może na jego pozycji pomogą Michał Olejniczak i Szymon Sićko. Dla młodych zawodników to będzie świetna sprawa zagrać z takim zespołem - podkreśla Dujszebajew.

Podczas węgierskiego tournee kielczanie odnieśli już jedno zwycięstwo i ponieśli jedną porażkę. W obu tych spotkaniach słabo zaprezentowali się w końcówkach meczów. - To był chyba mój błąd, bo nie naciskałem w szatni. Pozwalałem na brak koncentracji, przez co wypadaliśmy słabo. Mogę pogratulować tylko Miłoszowi Wałachowi, który jako jedyny zagrał dobrze w drugiej połowie - komentuje trener Łomży Vive Kielce.

Mecz z Telekomem Vepszrem rozpocznie się w piątek o godz. 18:00.

fot: Mateusz Kaleta

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group