09-08-2020 11:39,
Mateusz Kaleta

Korona Kielce wygrała w drugim sparingu z ŁKS Łódź 4:2, choć do przerwy przegrywała 0:2. W spokaniu zagrało trzech nowych testowanych zawodników. Gola strzelił nowy nabytek zespołu - Przemysław Szarek, błysnęli w końcówce też młodzi zawodnicy. Klubowa telewizja Łódzkiego Klubu Sportowego przygotowała skrót z tego meczu.

fot: Grzegorz Ksel

Testowani2020-08-09 11:44:43
Czy ktoś po skrócie rozpoznaje któregoś z testowanych zawodników?
Pozdrowienia2020-08-09 13:59:34
Dla człowieka, który po wcześniejszym artykule dot. tego sparingu pisał, że pierwszą połowę przegraliśmy przez obecność Kozioła na boisku, a jak \'weszła młodzież\' to się wszystko zmieniło. Polecam obejrzeć i się nie odzywać jak się jest internetowym ekspertem.
Prawda jest taka2020-08-09 14:06:22
Ze ŁKS nie zrobił żadnych zmian, bo grali tego dnia dwa sparingi i w końcówce nie mieli siły. Normalne, że jak wchodzą młodzi z ławki to ich zabiegają.
prawda jest taka ma racje2020-08-09 14:57:45
normalnie do przerwy powinno być z 5:0, po tym sparingu to Korona kandydatem do spadku, jedyna nadzieja w tym że spada tylko 1 drużyna
CKm2020-08-09 21:54:22
won trollu na swoje łostorowieckie strony, a nie macie bidaczki to won drugi raz
Bafana2020-08-09 22:32:05
Widzę że eksperci już się mądruja a prawda jest taka że to Korona chciała atakować a ŁKS korzystał z kontr. Jak Korona pozwoliła grać rywalowi to momentalnie się pogubili