Wisła Płock - Korona Kielce. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

14-07-2020 06:00,
Mateusz Kaleta

To już ostatni ekstraklasowy wyjazd Korony Kielce. W przedostatniej kolejce sezonu 2019/20 kielczanie zagrają w Płocku z Wisłą. To tutaj przed kilkoma tygodniami, tuż po restarcie rozgrywek, Korona rozgromiła rywala, wygrywając 4:1 i dając swoim kibicom duże nadzieje na utrzymanie w lidze. Dziś żółto-czerwoni spadli już z Ekstraklasy i muszą budować zespół pod kątem pierwszej ligi. Niewykluczone, że kolejną szansę dostaną młodzieżowcy. Informujemy, gdzie obejrzeć spotkanie Wisła - Korona w telewizji.

Choć losy spadkowiczów znamy już od dwóch kolejek, we wtorek wszystkie kluby ze strefy spadkowej rozegrają spotkania o tej samej godzinie. Wszystkie będzie można śledzić na żywo w transmisji łączonej - Multilidze. Będą także transmitowane na żywo w telewizji.

Multiliga rozpocznie się już godzinę przed pierwszym gwizdkiem sędziego - o godz. 19:30 na antenie Canal+Sport oraz Canal+Sport 3. Studio poprowadzą Filip Surma i Rafał Dębiński W trakcie relacji będą łączyć się z czterema stadionami - w tym rónież z obiektem w Płocku, gdzie swój mecz będzie rozgrywać Korona.

To, co jednak najbardziej interesuje kieleckich kibiców, to bezpośrednia transmisja ze stadionu im. Kazimierza Górskiego. Mecz będzie pokazywany na antenie nSport+ i skomentują go Piotr Laboga i Grzegorz Mielcarski. Relacja rozpocznie się pięć minut przed rozpoczęciem meczu - o godz. 20:25

Zapraszamy serdecznie także na łamy CKsport.pl, gdzie przeprowadzimy tradycyjną relację NA ŻYWO. Rozpoczniemy ją od podania składów meczowych.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Spotkanie oraz Multiligę będzie można obejrzeć także w aplikacji NC+go oraz nowym serwisie CANAL+ Telewizja Przez Internet, ale te usługi są dostępna tylko dla abonentów.

Transmisja TV: nSport+ (mecz w całości), Canal+Sport, Canal+Sport 3 (Multiliga)

Stream w Internecie: NC+go, CANAL+ Telewizja Przez Internet:

Relacja na żywo: CKsport.pl

fot: Mateusz Kaleta

PARTNEREM RELACJI JEST CK MEDIA GROUP - AGENCJA SOCIAL MEDIA

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group