WIDEO: Forsell znów odpalił pocisk. Tym razem nie dał on punktów

20-06-2020 09:50,
Mateusz Kaleta

Petteri Forsell po raz kolejny pokazuje, że stałe fragmenty gry ma opanowane do perfekcji. Pomocnik żółto-czerwonych w meczu z Górnikiem Zabrze (2:3) strzelił drugą w tym sezonie bramkę bezpośrednio z rzutu wolnego. I to jaką! Pocisk odpalony przez Fina okolic 35. metra szybował z prędkością 93 km/h i ugrzązł w siatce. Niestety tym razem gol ten nie dał Koronie żadnych punktów.

Bramka Forsella pozwoliła Koronie na nowo wrócić do życia w tym spotkaniu. Do przerwy mecz się zupełnie nie układał, a podopieczni Macieja Bartoszka mogli spokojnie przegrywać nawet 0:2 lub 0:3. Potem sprawy w swoje ręce wziął filigranowy pomocnik, a po jego trafieniu wszystko zaczęło się od nowa. Korona wyszła nawet na prowadzenie, ale decydujący cios należał do Górnika, który wygrał całe spotkanie 3:2.

Dla Forsella była to trzecia bramka w dziesiątym występie w tym sezonie. Fin po raz kolejny potwierdził, że ciągnie Koronę do przodu. I ma niesamowicie precyzyjnie ułożoną nogę. Wideo z przepięknej bramki możecie obejrzeć poniżej.

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

W 2 lata...2020-06-20 20:31:44
Jeden Forsell ligi nie uratuje. Panie Zając - aleście nam klub z Niemcami i Lettierim roz...yli!

Projekt i wykonanie: CK Media Group