Kozioł zamurował bramkę. W gronie najlepszych znów ci sami zawodnicy Korony Kielce

11-06-2020 10:30,
Mateusz Kaleta

Od kilku meczów wiodące role w Koronie Kielce wiodą te same postacie. Tym razem zmieniła się ich kolejność jeśli chodzi o obsadę podium w głosowaniu na najlepszego piłkarza meczu z Zagłębiem Lubin (1:1). Kibice wybrali nim Marka Kozioła, bramkarza żółto-czerwonych.

Golkiper Korony Kielce rozegrał kolejne fantastyczne spotkanie, w którym stanął na wysokości zadania i był bohaterem. Swój głos na Kozioła w pomeczowej sondzie odało 38% czytelników. 

REKLAMA

Po kolejnym meczu wyróżnieni zostają ci sami zawodnicy, co tylko pokazuje, że ich forma od powrotu na boisko jest wysoka i ciągną Koronę do przodu. Czytelnicy docenili ponownie Petteriego Forsella, który zgromadził 22% głosów oraz strzelca bramki, Marcina Cebulę, który okupił to spotkanie kontuzją. "Ceba" zgromadził 20% głosów.

Tuż za podium uplasował się z kolei Grzegorz Szymusik. On mógł liczyć na 8% głosów kibiców i również przeciwko Zagłębiu zagrał bardzo dobry mecz.

W całej sondzie oddano ponad 600 głosów - za wszystkie bardzo dziękujemy! 

fot: Grzegorz Ksel

Wasze komentarze

Krzysztof2020-06-11 12:26:36
Gdyby Marek Kozioł bronił od początku sezonu zamiast Sokoła, to nie mielibyśmy problemów z utrzymaniem.
Żeby tylko mafia sędziowska nie przeszkadzała, to powinniśmy się utrzymać.
kk2020-06-11 15:05:33
Gdyby zatrudnili trenera który zna E-sę , a nie pana Smyłę to dzisiaj mogło by to wyglądać zupełnie inaczej . Każdy trener ma swoją wizję i mentalność , lecz mnie dziwi brak ingerencji zarządu w słabą grę zespołu . Każdy pracujący człowiek w kraju czy za granicą podlega karze za złe wykonywanie swoich czynności . Czy tak trudno dostrzec w piłce olewającego grę zawodnika . Ja w Koronie mogę wskazać takowych trzech lub czterech . Nazwiska zostawię dla siebie (rodo) . Pozdrawiam i trzymam kciuki w niedzielę , być może pod stadionem .
o niemcach nie wspomnę2020-06-11 17:56:21
za długo to w Koronie był Lettieri i za długo jest Zając
OneWayTicket2020-06-12 15:58:08
A co z tymi Niemcami zwanymi właścicielami Korony? Uciekli ,gdzie pieprz rośnie?

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group