Potrzebujemy od kibiców wsparcia. Nie tylko kiedy wygrywamy, ale też wtedy, kiedy nam nie idzie

08-06-2020 12:00,
Mateusz Kaleta

Korona Kielce dobrą postawą, walką, zaangażowaniem rozbudziła apetyty kibiców, że wkrótce wydostanie się ze strefy spadkowej. W ostatnim meczu choć prowadziła, ostatecznie musiała uznać wyższość Piasta Gliwice. Kluczowym momentem meczu była czerwona kartka Jakuba Żubrowskiego, na którego wylała się po meczu fala krytyki. - Tę sprawę uważam już za zamkniętą. Jestem przekonany, że Kuba będzie pomagał drużynie w kolejnych meczcah - twierdzi Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce.

Szkoleniowiec staje w obronie wychowanka żółto-czerwonych. - Rozmawiałem z Kubą o tym, co się wydarzyło. Poruszaliśmy też ten wątek na odprawie pomeczowej - podkreśla.

REKLAMA

Szkoleniowiec Korony apeluje też do kibiców. - Widziałem falę krytyki i powiem tak: każdy kibic, sympatyk ma prawo do własnej oceny. Ten hejt, który wylał się na Kubę Żubrowskiego przekroczył w pewnym momencie dpuszczalne granice i takie rzeczy na pewno nam nie będą pomagały. Musimy być razem nie tylko wtedy, kiedy wygrywamy i wszystko nam się układa, ale też wtedy, kiedy przegrywamy i jest źle. Wtedy potrzebujemy od kibców największego wsparcia. O to apeluję. Sprawę z Kubą uważam już za zamkniętą i wierzę, że takiego błędu już nie popełni i będzie pomagać drużynie w kolejnych meczach - podkreśla.

Szansa na rehabilitację przychodzi szybko. Kolejny mecz Korony już we wtorek - w Lubinie z Zagłębiem. Początek o godz. 20:30.

fot: Maciej Urban

???? TRENINGI BIEGOWE z MeetFit! ????‍♀ Niezmiernie miło nam poinformować, że startujemy z nowym projektem dla wszystkich...

Opublikowany przez MeetFit Studio Treningowe Poniedziałek, 1 czerwca 2020

Wasze komentarze

Robert2020-06-08 17:11:04
W czasie meczu cholernie byłem zły na Żubra, ale po meczu kiedy emocje trochę opadły wiem że On jest bardziej wkurzony odemnie, dlatego trzymam kciuki za ciebie Kuba i liczę że jeszcze nie raz udowodnisz że jesteś Koroniarzem z krwi i kości....
R2020-06-08 17:37:10
Profesjonalista potrafi pokazać na boisku, że to wypadek przy pracy.
kk2020-06-08 20:06:48
Trenerze co z tego że w takich chwilach będziecie razem , a co jeśli Korona spadnie z E-sy Żuberek zawinie ogon i odejdzie do innego klubu . Z czym My kibice Korony wtedy zostaniemy , ze smutkiem i złością na pewno . To są dorośli ludzie , którym trzeba pomagać w trudnym momencie lecz rzeczy nazywać po imieniu . Nie można kogoś głaskać za idiotyczne zachowanie ( Kuba wiedział że ma kartkę ) więc mógł odpuścić bo miał usprawiedliwienie , a tak dupa i rywale już siedzą nam na plecach . Każdy doskonale wie że istnienie Korony Kielce zależy od utrzymania się w E-sie . Pozdrawiam i trzymam jutro kciuki .
sander2020-06-09 11:08:30
Liczę, że Kuba da wygraną w Lublinie ......
Antycypujący2020-06-09 12:33:23
Trener ma rację - w jednym meczu ktoś jest bohaterem a w następnym może przyczynić się do porażki. Takie rzeczy się zdarzają - taki jest sport. Ale to jest drużyna, jest 11 zawodników którzy mają cel do zrealizowania i każdy kibic powinien życzyć 3 pkt w każdym meczu i wierzyć póki jest jeszcze szansa na utrzymanie. Walczysz Korono, walczysz!!!

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group