Koniec sezonu ważnego piłkarza Korony? Bartoszek: Moim zdaniem nie pomoże już drużynie

03-06-2020 17:15,
Redakcja

Duże osłabienie Korony Kielce przed najważniejszymi meczami tego sezonu. Uraz Erika Pacindy jest poważny i wiele wskazuje na to, że Słowak nie zagra już w tym sezonie w żółto-czerwonych barwach. - Moim zdaniem nie jest w stanie pomóc już drużynie w tych rozgrywkach - przyznaje Maciej Bartoszek, trener Korony Kielce. 

Skrzydłowy wypadł z gry tuż przed restartem rozgrywek. Urazu nabawił się na jednym z ostatnich treningów tuż przed meczem z Wisłą Płock. Trener Bartoszek nie informuje jednak, z jakimi problemami zmaga się 31-latek. - Nie wiemy kiedy wróci w ogóle do treningów, a dodatkowo kiedy uzyska formę, która pozwoliłaby mu na rozegranie meczu - ubolewa szkoleniowiec.

Wiele wskazuje na to, że Pacindy możemy już nie zobaczyć w tym sezonie na boisku. Szczególnie, że jego wypożyczenie do Korony z Viktorii Pilzno kończy się 30 czerwca i trudno spodziewać się, aby kielecki klub zabiegał o zatrzymanie kontuzjowanego gracza na dłużej. - Trudno w obecnej sytuacji prowadzić takie rozmowy - kwituje Maciej Bartoszek.

Erik Pacinda jest drugim po Adnanie Kovaceviciu najlepszym strzelcem żółto-czerwonych. W tym sezonie zagrał 21 spotkań i strzelił cztery bramki oraz zanotował dwie asysty. 

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

szkoda2020-06-03 19:55:08
duzo wieksza strata niz Marquez
No2020-06-03 23:40:15
Bo Marquez był słaby
deryl2020-06-04 09:51:22
niech wypadnie z przodu dwóch jeszcze to niestety będą problemy.Młodzi muszą wejść do pierwszego wtedy i oby nas nie zawiedli

Projekt i wykonanie: CK Media Group