Korona kontynuuje akcję #WalczyszKorono. Wsparcie dla piłkarzy prosto z telebimu

04-06-2020 08:25,
Mateusz Kaleta

Duże wsparcie od swoich kibiców przed pierwszym meczem otrzymała drużyna Korony Kielce. Fani nie mogli obejrzeć swoich ulubieńców na żywo ze stadionu, ale dodali im otuchy w sposób wirtualny. Kibice mocno zaangażowali się w akcję #WalczyszKorono, zainicjowaną przez Michała Siejaka. Krótkie nagrania od kibiców stworzyły cały film, który piłkarze obejrzeli na odprawie przed meczem z Wisłą Płock. W akcję włączyli się też byli piłkarze Korony oraz rodziny zawoników żółto-czerwonych. Ale to nie koniec! 

Ta motywacja na pewno miała przełożenie na świetną postawę Korony w meczu z "Nafciarzami" (4:1). Teraz kielecki klub chce iść krok dalej i kontynuuje pomysłową akcję. W dalszym ciągu można wysyłać swoje słowa wsparcia dla piłkarzy Korony. Tym razem zostaną one wyświetlone na telebimie na Suzuki Arenie!

REKLAMA

"Zawodnicy wzięli sobie naprawdę mocno do serca ostatnie słowa wsparcia jakie otrzymali za pomocą filmów i pokazali swoją postawą w Płocku, że warto w nich wierzyć. Dzięki inicjatywie twórców podcastu "To my Scyzory" akcja #WalczyszKorono zmobilizowała kibiców, dziennikarzy i wszystkich którym zależy na dobru Korony Kielce, aby wspólnie pokazali, że największa siła jest w jedności" - pisze kielecki klub.

Z tej okazji akcja nabiera rozpędu. Teraz dalej można wesprzeć żółto-czerownych. Jeśli chcecie docenić, wyróżnić indywidualnie piłkarzy, albo podziękować drużynie za postawę w Płocku, życzyć jej powodzenia w meczu z Piastem, prześlijcie nagrany przez Was kilkusekundowy film na adres walczysz_korono@o2.pl z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na użycie mojego wizerunku widocznego w materiale wideo przez klub Korona Kielce".

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group