ŁKS Probudex Łagów buduje drużynę na trzecią ligę. Beniaminek ma nowego dyrektora sportowego

29-05-2020 16:00,
Mateusz Kaleta

ŁKS Probudex Łagów będzie w nowym sezonie absolutnym beniaminkiem na trzecioligowych boiskach. Ekipa z województwa świętokrzyskiego jeszcze nigdy nie grała na tym poziomie rozgrywkowym, a teraz, po awansie z IV ligi, ma duże aspiracje. W osiągnięciu celów ma pomóc też nowy dyrektor sportowy. Został nim kielczanin - Wojciech Śmiech.

Łagowianie stawiają sobie za cel wzmocnienie kadry zespołu i przygotowanie drużyny na walkę w III lidze. To dla nich nowy teren. Będą dalsze wyjazdy, większe wymagania i mocniejsi rywale. Będą mierzyć się też z innymi zespołami z regionu - Koroną II Kielce, Wisłą Sandomierz, czy KSZO Ostrowiec Św. Za ruchy kadrowe będzie teraz odpowiadał Wojciech Śmiech, który ma już doświadczenie w pracy skauta i agenta piłkarskiego. 

REKLAMA

- ŁKS Probudex Łagów jest klubem z dużymi aspiracjami. Dziękuję Prezesowi Markowi Brudkowi i Trenerowi Ireneuszowi Pietrzykowskiemu za obdarzenie mnie zaufaniem. Mamy jasną wizję rozwoju klubu, którą będziemy wdrażać. Oczywiście na wszystko potrzeba czasu ale liczę na to, że staniemy się wiodącym ośrodkiem piłkarskim w województwie na lata - mówi nowy dyrektor sportowy beniaminka.

Łagowianie rozpoczęli w tym tygodniu treningi drużynowe. Na razie nie wiadomo, kiedy ruszy nowy sezon trzeciej ligi. W poprzednim ekipa trenera Ireneusza Pietrzykowskiego wygrała zmagania w świętokrzyskiej IV lidze, gromadząc 44 punkty i wyprzedzając o cztery "oczka" GKS Nowiny.

fot: Maciej Urban, Archiwum prywatne Wojciecha Śmiecha

Wasze komentarze

hahahahah2020-05-30 11:16:32
o kurde hahahahhaha, co za dyrejktor
Narwianin2020-05-31 20:32:10
Serdecznie pozdrawiając życzę upragnionego awansu ! Mój kochany klub Narew Ostrołęka od B klasy co rok w górę ...przed nami IV liga a Wam życzę III ligi !

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group