WYNIKI SONDY: Autor złotego karnego. Julen Aginagalde najsilniejszy na kole!

27-04-2020 20:08,
Mateusz Kaleta

Nie było zaskoczenia. Julen Aginagalde bezdyskusyjnie został wybrany najlepszym obrotowym PGE VIVE Kielce ostatniego dziesięciolecia. Tym samym Hiszpan zostaje drugim z aktualnie grających zawodników w klubie, który znajdzie się w wybieranej przez naszą redakcję i czytelników drużynie gwiazd.

Aginagalde zgromadził aż 73,8% wszystkich głosów. Tuż za nim z dorobkiem 22% uplasował się Rastko Stojković, a 4,2% przypadło dla Arcioma Karalioka.

W całej sondzie oddano ponad 900 głosów - za wszystkie bardzo dziękujemy!

REKLAMA

Julen Aginagalde spędził w PGE VIVE Kielce siedem lat: 2013-2020. W każdym z sezonów zostawał z kieleckim klubem mistrzem Polski i sięgał po Puchar Polski. Jest też autorem złotego karnego, który doprowadził kielecki klub do triumfu w Lidze Mistrzów w 2016 roku. Po tym sezonie kończy się już jego wieloletnia przygoda w Kielcach. 37-latek kariery jednak jeszcze nie kończy. W nowym sezonie założy znów koszulkę Bisadoy Irun, której jest wychowankiem.

Przypominamy, że już teraz trwa głosowanie na najlepszego obrońcę PGE VIVE Kielce ostatniego dziesięciolecia. Swój głos można oddać W TYM MIEJSCU.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

HT2020-04-27 21:43:16
Czym sie roznil Rastko od Juka? Nazwiskiem i zarobkami, bo na kole obaj swietni z lekkim wskazaniem na Stojkovica
Adi2020-04-28 07:17:13
Tym że nie zadrżała mu ręka w Kolonii. Stojkowiciowi zadrżała w ostatniej akcji meczu z Lwami. Taka różnica. Ps. Obaj fantastyczni świetni.

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group