Hiszpanie uwielbiają "Pachetę". Były trener Korony zadzwonił do kibica i pogratulował mu wygranej z wirusem

25-04-2020 10:40,
Mateusz Kaleta

Były trener Korony Kielce, Jose Rojo Martin, znany jako "Pacheta" pracuje obecnie w Hiszpanii i osiąga świetne wyniki z występującym na zapleczu hiszpańskiej La Liga Elche. Na finiszu sezonu ma duże szanse na wywalczenie awansu do elity. Jest też uwielbiany przez kibiców. Niedawno 52-latek zrobił miłą niespodziankę jednemu z fanów i zadzwonił do niego, gratulując mu pokonania choroby COVID-19, powodowanej przez koronawirusa.

Epidemia w Hiszpanii osiąga kolosalne liczby, które należą do jednych z najwyższych w Europie. Do piątku z powodu śmiercionośnego wirusa zmarło już ponad 22,5 tys. ludzi, blisko 220 tys. jest zarażonych. Ponad 92 tys. osób wyzdrowiało z choroby i wśród nich jest m. in. jeden z kibiców Elche - Tomás . To właśnie jemu miły prezent zrobił były szkoleniowiec Korony Kielce.

REKLAMA

- Cześć! Nie wiesz, kim jestem, prawda? Tu "Pacheta", jak się masz?!  - przywitał zaskoczonego kibica szkoleniowiec Elche. Tomas nie krył zaskoczenia i niedowierzania, że rozmawia ze znanym trenerem. - Gratulacje, jesteś fenomenem, twardym facetem. Wielkie gratulacje! - przekazał mu szkoleniowiec, ciesząc się, że pokonał niewidzialnego wirusa. 

- Musimy patrzeć do przodu. Chętnie spotkamy się na Martínez Valero (stadion Elche - przyp. red.), ale pierwszą rzeczą jest całkowite wyleczenie - podkreślił, gratulując mu wyjścia z choroby.

Jose Rojo Martin prowadził Koronę Kielce przez rok, w sezonie 2013/14. Potem był szkoleniowcem trzecioligowego hiszpańsiego Herculesa, a także tajskiego Ratchaburi Mitr Phol FC. Od lipca 2018 pracuje w Elche i po sezonie kończy się jego kontrakt. "Pacheta" ma jednak wielkie szanse na wywalczenie z zespołem awansu do La Liga. Po 31. kolejkach Elche plasuje się na szóstym miejscu, gwarantującym grę w barażach. Na razie rozgrywki w Hiszpanii, tak jak w Polsce, pozostają zawieszone.

fot: Paula Duda

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

Stary kibic2020-04-25 12:22:03
Sympatyczny człowiek i dobry trener
Sztacheta2020-04-25 20:13:37
Z tym DOBRYM trenerem to bym się wstrzymał.
Erni2020-04-26 01:28:13
@sztacheta, pewnie lepsza Polska myśl szkoleniowa :)
Bryx2020-04-26 10:35:53
To był gość. Lubiany przez piłkarzy i kibiców, niestety spotkał się też z prymitywnym hejtem, jak to w PL.
@Bryx2020-04-26 16:49:02
Bo prymitywy znalazły sobie winnego odejścia Ojrzyńskiego. Nie wymagaj od nich, żeby zrozumiały, że Ojrzyński pogryzł się z Kobylańskim, bo ten drugi robił swoje interesiki i razem z ówczesnym prezesem prawie doprowadzili do likwidacji klubu. Koronę uratowała tylko spora z miasta.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group