WYNIKI SONDY: Decydowały ułamki głosów. Ivan Čupić wyprzedził Janca i melduje się w składzie!

24-04-2020 20:26,
Mateusz Kaleta

Ależ to była wyrównana ankieta! Czterech równych prawoskrzydłowych i co czytelnik, to inna opinia. Głosy naszych użytkowników rozłożyły się niemal po równo, ale minimalnie lepszy - na samym finiszu, bo przyznajemy z ręką na sercu: rano był jeszcze remis - okazał się Ivan Čupić. I właśnie Chorwat rzutem na taśmę załapał się do drużyny gwiazd dziesięciolecia PGE VIVE Kielce.

Cupić zgromadził 36,8% wszystkich głosów. Niewiele mniej, bo 34,2% zgromadził obecy prawoskrzydłowy PGE VIVE - Blaż Janc. Tuż za nim z dorobkiem 22,9 uplasował się Tobias Reichmann.

REKLAMA

W całej sondzie oddano ponad 800 głosów - za wszystkie bardzo dziękujemy! 

Ivan Čupić spędził w VIVE Kielce cztery lata, grając w sezonach 2012-2016. W każdym z tych sezonów wygrywał z kieleckim klubem mistrzostwo Polski i krajowy Puchar, a także dwa brązowe i jeden złoty medal Ligi Mistrzów, który potem obronił w barwach Vardaru Skopje. Jest także bardzo utytułowanym reprezentantem Chorwacji.

Przypominamy, że już teraz trwa głosowanie na najlepszego prawego rozgrywającego PGE VIVE Kielce ostatniego dziesięciolecia. Swój głos można oddać W TYM MIEJSCU.

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group