WYNIKI SONDY: Zażarta walka na lewym skrzydle. Minimalnie lepszy Manuel Štrlek

22-04-2020 19:25,
Mateusz Kaleta

To była emocjonująca walka o miano najlepszego lewoskrzydłowego dziesięciolecia. I aż trudno w takiej sytuacji wybrać jednego, bo obaj - zarówno Mateusz Jachlewski, jak i Manuel Štrlek - po prostu zasłużyli, aby w tej drużynie się znaleźć. Zgodnie z naszymi zasadami wygrać może tylko jeden. Z minimalną przewagą lepszy okazał się ostatecznie Chorwat i to on zajmie miejsce na lewym skrzydle w drużynie dziesięciolecia. 

Zdania kibiców były mocno podzielone. Manuel Štrlek zgromadził 52% głosów. Zaledwie pięć punktów procentowych mniej, czyli 47% otrzymał Mateusz Jachlewski. To oni zdominowali całe głosowanie. Daleko za nimi uplasował się Angel Fernandez.

REKLAMA

W całej sondzie oddano blisko 650 głosów - za wszystkie bardzo dziękujemy! 

Štrlek spędził w PGE VIVE sześć lat. Z PGE VIVE wygrał Ligę Mistrzów i dwa razy zdobywał w tych rozgrywkach brązowy medal, a do tego może pochwalić się sześcioma mistrzostwami Polski i sześcioma krajowymi pucharami.

Przypominamy, że już teraz trwa głosowanie na najlepszego lewego rozgrywającego PGE VIVE Kielce ostatniego dziesięciolecia. Swój głos można oddać W TYM MIEJSCU.

fot: Patryk Ptak

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group