WIDEO: Bez obaw, waga wskazuje tyle samo, co przed kwarantanną! "Żuber" odpowiedział na pytania kibiców

16-04-2020 11:18,
Mateusz Kaleta

Jakub Żubrowski, wychowanek i pomocnik Korony Kielce był gościem kolejnego odcinka "Koroniarskiego Q&A" na kanale żółto-czerwonego klubu. Pytania do piłkarza skierowali sami kibice. - Bez obaw, waga wskazuje tyle samo, co przed kwarantanną. Mam nadzieję, że jak wrócę, to żadnej kary nie dostanę - śmiał się "Żuber".

- Jak znoszę cały miesiąc bez meczów? Ciężko. Nie tylko sami nie możemy grać na boisku, ale nie ma też żadnych w telewizji. Z racji, że kocham piłkę nożną, to w normalnych okolicznościach oglądam ją cały czas. Ulubiona liga? Zdecydowanie najwięcej oglądam Ekstraklasy. Może nie jest to piłka najwyższego poziomu, ale to w końcu ligowi rywale, których trzeba mieć cały czas na oku. Do tego chętnie zerkam na ligę angielską, która jest najlepsza na świecie, a osobiście jestem kibicem Realu Madryt. Teraz jednak trzeba sobie radzić inaczej - filmy, muzyka, książki. Za grę na konsoli w FIFĘ zbieram cięgi od mojej żony. Jak ktoś ma chwilkę, to niech do mnie pisze, możemy zagrać jakiś meczyk - odpowiadał z uśmiechem "Żuber". 

REKLAMA

Nie zabrakło też pytań o wygasający kontrakt pomocnika. - Na tę chwilę jesteśmy w takiej sytuacji, że nikt nic nie wie. Ciężko przewidzieć, co będzie za dwa, trzy tygodnie. Wszyscy jesteśmy w zawieszeniu i czekamy na rozwój wydarzeń - podkreślił.

Ulubiony piłkarz z dzieciństwa, książki, które lubi, pierwsza koszulka piłkarska,  numer, z jakim chciałby grać w Koronie, co planuje robić po zakończonej karierze i jak wyglądały jego relacje z Gino Lettierim - odpowiedzi na te wszystkie pytania można poznać, oglądając cały materiał przygotowany przez klubową telewizję Korony Kielce.

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

Jak z. Gino??2020-04-16 17:54:55
Przecież strzelał mu z ucha co jak i gdzie w szatni ????????jedz bułki bez konfiturki
Kibic2020-04-16 20:19:10
Każdy wie że to konfitura
Sprzedał ziomków na psy
drąg2020-04-17 08:17:33
A co takiego w tajemnicy organizowałeś, że się tego wstydziłeś? Jak byś wymyślił coś mądrego , to byś się tym niewątpliwie chwali.

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group