WYNIKI SONDY: Duet marzeń z Koroną w sercu. "Ryba" najlepszym skrzydłowym, tuż za nim Paweł Sobolewski

11-04-2020 19:12,
Mateusz Kaleta

To był emocjonujący wyścig o tytuł najlepszego skrzydłowego ostatniego dziesięciolecia Korony Kielce! Na początku na prowadzeniu był Paweł Sobolewski, potem wyprzedził go Jacek Kiełb i to on Waszymi głosami zostaje najlepszym bocznym pomocnikiem, który w ostatnich latach przywdziewał żółto-czerwoną koszulkę. Do naszej "jedenastki" trafiają jednak obaj i zasilą oba skrzydła w drużynie.

Ta dwójka zupełnie zdominowała naszą sondę. Na "Rybę" swój głos oddało aż 45% osób. Ciut mniej, 37% wskazało Pawła Sobolewskiego. Za nimi, z dorobkiem 9,9% głosów uplasował się Brazylijczyk Luis Carlos.

W całej sondzie oddano blisko 1200 głosów - za wszystkie bardzo dziękujemy! 

Zarówno Kiełb, jak i Sobolewski to już bez dwóch zdań legendy Korony Kielce. "Ryba" zagrał w żółto-czerwonej koszulce już 205 razy, a wciąż może ten dorobek powiększyć. W Koronie zdobył 47 bramek, z czego 38 w Ekstraklasie. Jest najlepszym strzelcem w historii występów drużyny w Ekstraklasie. 

Paweł Sobolewski to z kolei rekordzista jeśli chodzi o ilość występów Korony w Ekstraklasie. Zaliczył ich aż 177, strzelając 15 bramek. Licząc razem z Pucharem Polski i 1 Ligą, jego licznik wskazuje aż 206 występów, w których zdobył 16 goli i zanotował 29 asyst. 

Z ankietami dotyczącymi kolejnych pozycji w "jedenastce" dziesięciolecia Korony Kielce wrócimy już po Świętach Wielkanocnych - we wtorek. Jednocześnie przypominamy, że już teraz trwa głosowanie na najlepszego defensywnego pomocnika ostatniego dziesięciolecia. Swój głos można oddać W TYM MIEJSCU.

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Wasze komentarze

kali2020-04-13 00:45:43
najlepszym pomocnikiem był Sasin
Jacek?2020-04-15 10:47:04
Wybieramy pilkazy grajacych w latach 2010-2020....

Projekt i wykonanie: CK Media Group