WYNIKI SONDY: Czołowy żołnierz "Bandy Świrów". Tomasz Lisowski wygrywa na lewej obronie!

10-04-2020 19:00,
Mateusz Kaleta

Zacięta była rywalizacja o miejsce na lewej obronie w najlepszej "jedenastce" dziesięciolecia Korony Kielce. Werdykt jest jednak jednoznaczny! Tomasz Lisowski - to on decyzją czytelników CKsport.pl był najlepszym zawodnikiem żółto-czerwonych na tej pozycji. Popularny "Lisu" zgromadził najwięcej głosów w sondzie na łamach naszego portalu.

Na Tomasza Lisowskiego zagłosowała prawie połowa - 46,5% osób. Za nim, z dorobkiem 24,1%, uplasował się Serb Nikola Mijailović. Trzecie miejsce należy do Kamila Sylwestrzaka, który zebrał 19,3% głosów. 

W całej sondzie oddano ponad 1250 głosów - za wszystkie bardzo dziękujemy! 

Tomasz Lisowski zakładał żółto-czerwoną koszulkę przez trzy i pół roku. W tym czasie rozegrał w Koronie 77 meczów i strzelił jedną bramkę. Zanotował też osiem asyst. Był czołowym zawodnikiem legendarnej "Bandy Świrów" pod wodzą Leszka Ojrzyńskiego.

W sobotę na łamach CKsport.pl przedstawimy sondę dotyczącą kolejnej pozycji. Z ankietami wrócimy już po Świętach Wielkanocnych - we wtorek. Jednocześnie przypominamy, że już teraz trwa głosowanie na najlepszego skrzydłowego ostatniego dziesięciolecia. Swój głos można oddać W TYM MIEJSCU.

fot: Paula Duda

Prokoder Studio
Reklamy Kielce: Kasetony reklamowe, szyldy,
oklejanie witryn, samochodów i autobusów, drukarnia
wielkoformatowa,
gadżety reklamowe, strony internetowe, projekty graficzne, gadżety
reklamowe

Projekt i wykonanie: CK Media Group