Piłkarze Korony zostają w domu. Kuzera gotuje, Djuranović gra w piłkę, a Szymusik na PlayStation

15-03-2020 20:10,
Mateusz Kaleta

Od piątku w mediach społecznościowych trwa prężna akcja propagująca zostanie w domu i unikanie zatłoczonych miejsc. Wszystko po to, aby uniknąć rozprzestrzeniającego się koronawirusa. W bijącą rekordy popularności akcję oznaczoną hasztagiem #ZOSTAŃwDOMU włączają się też piłkarze Korony Kielce.

Zawodnicy żółto-czerwonych nagrali specjalne filmiki, pokazujące swoim kibicom, że w domowym zaciszu też da się miło spędzić czas.

Uros Djuranović udowodnił, że w piłkę można grać także w pomieszczeniu, zachowując przy tym wszystkie środki higieny. Kamil Kuzera ławkę trenerską zamienił na kuchnię, gdzie przygotowywał na obiad kotlety. - Wyszyły, jak wyszły - śmieje się "Kuzi", pokazując spalony posiłek. - Mam jeszcze czternaście dni, żeby nauczyć się je robić perfekcyjnie - zaznacza z uśmiechem.

Inny z kieleckich piłkarzy, Grzegorz Szymusik czas separacji od środowiska spędza grając na PlayStation.

Wszyscy zgodnie apelują: zostańcie w domu! - Jestem pewien, że wielu jest ciężko. Pamiętajmy jednak o bezpieczeństwie i zadbajmy o nasze wspólne zdrowie. Jest wiele sposób na zabicie nudy. Ja zostaję w domu. Ty też tak zrób! - apeluje Grzegorz Szymusik.

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

Filozof2020-03-16 10:38:59
Żebyś ty Dziurowicz na boisku był takim mędrkiem.
R2020-03-16 14:02:13
Kuzera chyba cos spalil.
mk2020-03-16 15:56:08
Uros, wreszcie. Może w końcu nauczysz się grać. Na spokojnie, czasu dużo.

Projekt i wykonanie: CK Media Group