PGE VIVE wychodzi na wprost kibicom. Kolejny mecz ligowy będzie transmitować NA ŻYWO

11-03-2020 09:43,
Mateusz Kaleta

Bez udziału kibiców będą rozgrywane kolejne, najbliższe mecze PGNiG Superligi. W środę w takich okolicznościach kielczanie zmierzą się z Azotami Puławy, a w kolejnej kolejce przed własną publicznością z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski. Klub wychodzi jednak na przeciwko swoim fanom i zorganizuje z tego meczu transmisję NA ŻYWO! 

O wszystkim poinformował Paweł Papaj - dyrektor ds. Marketingu PGE VIVE. - By choć trochę wyjść na przeciw naszym kibicom, którzy chcieliby obejrzeć mecz następnej kolejki PGE VIVE Kielce - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, pokażemy go na żywo z czterech kamer na naszym Facebooku oraz YouTube z komentarzem - napisał na Twitterze.

REKLAMA

Dzisiejsze, środowe spotkanie PGE VIVE z Azotami także będzie można obejrzeć w telewizji. Transmisję od godz. 18 przeprowadzi TVP Sport. 

W kolejnej kolejce za realizację meczu kieleckiej drużyny, którego nie ma w programie stacji posiadającej prawa do transmisji ligi, będzie odpowiedzialny już kielecki klub. - Udało się to dzięki zgodzie PGNiG Superligi i TVP Sport - przyznaje Paweł Papaj. Mistrzowie Polski zagrają bez kibiców, w pustej hali, z Piotrkowianinem we wtorek, 17 marca, o godz. 17:30.

fot: Mateusz Kaleta

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group