Koniec sezonu dla Jurkiewicza? Dujszebajew: Czekamy na badania

09-02-2020 08:53,
Mateusz Kaleta

Mariusz Jurkiewicz, rozgrywający PGE VIVE Kielce już na samym początku meczu z Montpellier HB doznał groźnej kontuzji kolana. Wstępne informacje nie są pozytywne - zawodnik być może zerwał więzadła krzyżowe. To oznaczałoby jedno: w tym sezonie 38-latka nie zobaczymy już na parkiecie. - Wyglądało to poważnie - mówi Talant Dujszebajew.

Jurkiewicz zszedł z boiska już w 6. minucie meczu. Po akcji w ataku upadł boleśnie na boisko, a po chwili było jasne, że nie może dłużej kontynuować gry. "Kaczka" zalany łzami opuścił parkiet w towarzystwie Blaża Janca i klubowego fizjoterapeuty, Tomasza Mgłośka.

REKLAMA

- Czekamy na badania. Dopiero po nich będzie można powiedzieć, czy Mariusz będzie musiał pauzować przez dwa, trzy miesiące, czy do końca sezonu - mówi na łamach Radia eM Kielce trener PGE VIVE.

Jeżeli fatalne diagnozy potwierdzą się, dla 38-latka może to oznaczać również koniec jego sportowej kariery. W przeszłości dwukrotnie zmagał się już z innymi kontuzjami tego samego, lewego kolana. Jego kontrakt z PGE VIVE wygasa po zakończeniu obecnego sezonu.

fot: Mateusz Kaleta

Trening Personalny Fitness Dieta Kielce

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Kuria2020-02-09 18:19:32
I niech idzie juz mniejsze kosxta Wiadome ze klub idzie do stolicy

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group