Skrót sparingu Korona Kielce - KF Tirana (2:1)

16-01-2020 12:19,
Mateusz Kaleta

Korona Kielce wygrała w pierwszym meczu sparingowym na obozie w Turcji 2:1 z albańską KF Tirana. Kielczanie odrobili straty z pierwszej połowy, kiedy przegrywali 0:1 i w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoja korzyść za sprawą goli Erika Pacindy i Urosa Djuranovicia. Dla rywali w 4. minucie trafił Argentyńczyk Agustin Torassa. Skrót wideo z tego meczu przygotowała klubowa telewizja Korony Kielce.

fot: KF Tirana

lucas_ck2020-01-16 13:01:49
z tego skrutu nic nie wynika, bo tu sa same akcje tirany:p
Drąg2020-01-16 13:16:45
Tirana miażdżyła Koronkę pod każdym względem,
Trzeźwy2020-01-16 13:17:06
Jaki jest sens robienia przez szanowną redakcję CKsportu z siebie głupa i umieszczanie skrótu, na którym nie ma ani jednej akcji Korony?
Nie mówiąc już nawet o bramkach?
Niewytłumaczalne / niezrozumiałe ...
big mac2020-01-16 13:38:37
ale ten z numerem 9 przypominał warunkami fizycznymi Kaczarawe.
bardziel chyba do sekcji koszykówk w tiraniei by się nadawał.
Beznick2020-01-16 13:43:27
A gdzie Korona TV?
Gregor...2020-01-16 13:45:30
Redakcja chyba nie oglądał tego "skrótu". Co to za skrót, że nawet bramek Korony nie ma
OK2020-01-16 14:37:22
nie wiem o co wiem chodzi wszystko jest. Nowy testowany anglik pokazał w 1 akcji hejterom i wszystkim którzy mówią że po co on, jak są zdolni juniorzy (oglądam rezerwy i żaden junior nigdy tak zagrał ) to nadal testy i nie mówię że musi przyjść, ale po co ludzi skreślacie jak nie wiecie nic o nich ?
Dario2020-01-16 16:22:16
Gregor bramki są patrz uważnie!! A co do anglika to ma koleś umiejętności i luz.
Taka prawda2020-01-16 18:08:53
Dokładnie w pierwszej akcji ze skrótu anglik z 6 ligi pokazał jak się gra :).
miki2020-01-16 18:24:57
Oglądałem występy Theobaldsa w jego rodzimej lidze i napiszę po raz drugi : gość ma doskonałą koordynację i jeszcze lepszy zwód . Nie mówię żeby go już brać , ale na pewno trzeba dawać mu pograć aby więcej jego aspektów piłkarskich zobaczyć .Nie będzie gorszy od naszych zawodników , jest nowy i będzie zasuwał aby przekonać do siebie trenera .
@OK2020-01-16 19:12:24
niby 6 liga ale w tej akcji zagral elegancko przechwyt szybka ocena sytuacji zastawienie sie i wyprowadzenie kontry kiwajac kilku graczy, podanie bezposrednie i udany odbior
@Beznick2020-01-16 20:06:59
Kolejny niby kibic. Tym pytaniem sam się zaorałeś. Kolego OK to że pokazał w jednej akcji ze coś umie to nic nie znaczy. Nie jeden coś pokazywał a później kończyło się porażką.