Długa lista nieobecnych w Koronie Kielce. Cebulę dopadł wirus

06-12-2019 17:45,
Mateusz Kaleta

Spory ból głowy ma Mirosław Smyła, trener Korony Kielce. Już w trakcie meczu 17. kolejki z Legią Warszawa wypadło mu dwóch podstawowych zawodników: z powodu urazu Ognjen Gnjatić oraz z powodu kartek Milan Radin. Teraz okazuje się jednak, że lista nieobecnych jest jeszcze większa. Największym pechowcem jest Marcin Cebula, którego dopadł wirus i czeka go przerwa w grze.

W Koronie nie zamierzają bagatelizować problemu, bo choroba jest poważna. "Ceba" boryka się z półpaścem. - Musiał zostać w łóżku, bierze silny antybiotyk. Wierzę, że w kolejnym tygodniu już do nas dołączy razem z rehabilitującym się obecnie Ognjenem Gnjaticiem - mówił o swoim podopiecznym trener drużyny na antenie Canal+Sport.

Odpoczynek przydał się też Andresowi Lioi oraz Michalowi Papadopulosowi, którzy w spotkaniu z Arką weszli na boisko dopiero w drugiej połowie. To efekt drobnych urazów, jakich nabawili się w meczu z Legią Warszawa. 

fot: Grzegorz Ksel

 

Wasze komentarze

do przerwy 0:12019-12-06 18:53:18
No to Cebula do końca roku już nie zagra. Ale najważniejsze że jest Djuranović piłkarz z nieskończenie dużym zaufaniem. U Lettieriego takie zaufanie miał Petrak.
Bcn2019-12-07 09:27:37
Trzeba przyznac racje, ze pacinda i Pucko (ten drugi na chwile obecna) nie daja takiej jakosci jak Cebula i Lioi.
Czytam wpisy wielu osob i chyba trzeba sie z niektorymi zgodzic, ze moze warto byloby postawic w nastepnym meczu na ktoregos zawodnika z pomocy na atak bo nasi napastnicy nie daja jakosci... kiedys Stano dawal rade ;p
Zreszta wielkiego ryzyka zwiazanego ze skutecznoscia tu nie poniesiemy...
miki2019-12-07 12:48:56
Panie Smyła , a dlaczego nie dasz pograć Sewerzyńskiemu , dlaczego od początku nie zagrali Zalazar , Lioi , dlaczego nie postawiłeś na jednego z napastników z drugiej drużyny . Szukasz kozła ofiarnego , a całą winę ponosisz właśnie Ty . Przywarłeś do tego Djuranovića i Żyry jak kleszcz do dupy i masz efekty .

Projekt i wykonanie: CK Media Group