Vujović i Karacić wracają do gry. A trener Dujszebajew ma pozytywny ból głowy

10-09-2019 09:04,
Mateusz Kaleta

Branko Vujović będzie gotowy, aby zagrać już w najbliższym ligowym meczu PGE VIVE Kielce z Górnikiem Zabrze (środa, godz. 18:00). Czarnogórski zawodnik od tygodnia trenuje już bez maski, która chroniła jego złamany nos. - Branko dostał już zielone światło od lekarzy - mówi Uros Zorman, trener PGE VIVE.

Powrót Czarnogórca stwarza trenerowi Talantowi Dujszebajewowi pozytywny ból głowy - będzie miał bowiem do swojej dyspozycji czterech zawodników spoza Unii Europejskiej. Oprócz Vujovicia są to: Arciom Karaliok, Uładzisłau Kulesz i Doruk Pehlivan.

REKLAMA

Przepisy PGNiG Superligi mówią natomiast, że w kadrze meczowej drużyny może znajdować się maksymalnie trzech takich graczy. Opiekun mistrzów Polski będzie musiał zatem odesłać jednego z nich na trybuny.

Do gry po jednym meczu nieobecności wraca też Igor Karacić, który ostatnio zmagał się z kontuzją mięśniową. Zabraknie w dalszym ciągu trójki zawodników rehabilitujących się po urazach: Daniego Dujshebaeva, Tomasza Gębali i Mateusza Jachlewskiego.

Środowy mecz PGE VIVE - Górnik Zabrze rozpocznie się o godz. 18:00 w Hali Legionów.

fot: Edwin Luppens Fotografie

 

REKLAMA

Wasze komentarze

detker2019-09-10 14:59:25
CKSPORT- a czy przypadkiem od bieżącego sezonu władze ligi nie będą traktowały graczy z krajów pod procedurą włączenia do UE, jako graczy UE? bo coś mi się takiego w wakacje obiło o uszy. wobec tego i Czarnogórzec i Turek nie podlegali by limitom obcokrajowców

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group