FOTO: Pierwszy trening Korony Kielce pod wodzą Sławomira Grzesika

04-09-2019 16:13,
fot: Mateusz Kaleta

W środę Korona Kielce spotkała się na pierwszych zajęciach po zwolnieniu Gino Lettieriego. Zajęcia poprowadził nowy sztab trenerski na czele ze Sławomirem Grzesikiem. Zobaczcie, jak poranny trening wyglądał w obiektywie naszego aparatu!

REKLAMA

 

Pełna galeria zdjęć z środowego treningu Korony Kielce: KLIK!

 

fot: Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

polityka Zająca2019-09-04 17:48:58
Dziwna, trzeba napisać beznadziejna polityka transferowa i kadrowa oraz zarządzanie Koroną przez prezesa Zająca. Była za duża rotacja piłkarzy, krótkie i często nie trafne transfery i kontrakty. Ta sytuacja spowodowała zachwianie stabilizacji drużyny, odszedł szkielet zespołu, m.in. Kiełb, Możdżeń, Diaw, Rymaniak, Soriano, kilku bramkarzy oraz inni. Ostatnio bronił młody niepewny Sokół! Panie Zając to jest skandal! To Pan jest temu wszystkiemu winien, że Korona jest w głębokim kryzysie. Najlepiej scedować na odpowiedzialność trenera. Może był Pan kiedyś niezłym piłkarzem m.in. w GKS Katowice, ale na zarządzaniu klubem słabiutko to Panu wychodzi. A gdzie stanowisko dyrektora sportowego? Słabiutki skauting. I teraz gdy się patrzy na tych piłkarzy na treningu, nasuwa się wniosek, niestety jest to wielka zbieranina i zlepek zawodników, nie ubliżając kilku wartościowym piłkarzom. A teraz będzie miał wielki orzech do zgryzienia trener Grzesik, ewentualnie ktoś inny, aby to wszystko wyprostować, aby Korona zaczęła wygrywać mecze i piąć się w górę tabeli....
miki2019-09-04 19:02:20
W bramce powinien zagrać Kozioł , obrona jak w ostatnim meczu , środek pola to Żuberek i Radin , lewa pomoc Cebula ,prawa Zalazar , następnie Lioi i przed nim Djuranović . Dziękuję i powodzenia .

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group