NA ŻYWO! 2. kolejka PKO Ekstraklasy: Korona Kielce - Legia Warszawa

28-07-2019 13:35,
Marcin Długosz

Co Korona Kielce będzie w stanie osiągnąć w meczu z Legią Warszawa? To pytanie przez cały tydzień zadawali sobie wszyscy kibice żółto-czerwonych. Czas zatem to sprawdzić! Podopieczni trenera Gino Lettieriego podejmą wicemistrzów Polski przy wypełnionych trybunach Suzuki Areny, które będą chciały zobaczyć triumf gospodarzy nad rywalem ze stolicy. Początek spotkania o godzinie 15:00 – serdecznie zapraszamy na naszą relację na żywo!

Aby przejść do relacji, należy kliknąć w poniższy link:

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Przypominamy, że mecz można obejrzeć także w telewizji – na antenie Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Korona Kielce – Legia Warszawa -:- (godz. 15:00)

Korona: Sokół - Gardawski, Kovacević, Marquez, Dziwniel - Cebula, Gnjatić, Żubrowski, Arweladze, Pucko - Papadopulos

Rezerwowi: Kukić, Tzimopoulos, Skrzecz, Sewerzyński, Zalazar, Djuranović, Jukić, Pacinda, Żyro

Legia: Majecki - Stolarski, Lewczuk, Astiz, Jędrzejczyk - Antolić, Martins, Jodłowiec - Novikovas, Niezgoda, Luquinhas

Rezerwowi: Cierzniak, Gwilia, Rocha, Carlitos, Kulenović, Karbownik, Kante, Nagy, Remy

lucas_ck2019-07-28 13:41:19
remis biore w ciemno, wiadomo jak to jest niby najslabsza legła a zawsze cos stoji na przeszkodze zeby ja pokonac
Robi2019-07-28 14:53:51
Wg. grafiki C+ Pacindy nie ma nawet na ławce, o co kaman? Kontuzja na rozgrzewce?
Wato2019-07-28 15:29:19
Arveladze kolejna bardzo potrzebna kiwka. Zero pożytku z takich zagrań i od takiego bezsensownego czarowania (nieudolnego) przy linii bocznej straciliśmy bramkę. Nic jeszcze tak naprawdę nie pokazał, a zgrywa Ronaldinho w drużynie.
Wiadro2019-07-28 15:31:00
Arweladze nie mogę na chłopa patrzeć, kasztan jakich mało!
Andrzej2019-07-28 15:50:53
Pucko do Papadopulosa i gol. Arweładze out.
Pitekkk2019-07-28 15:54:06
Arveladze najsłabszy w Koronie, po jego stracie bramka bo zachciało mu się siatkę założyć rywalowi, żadnego dobrego dośrodkowania ze stałego fragmentu i przy 1:1 jakby podał do Michala zamiast strzelać to byśmy prowadzili do przerwy.
Papulotron2019-07-28 15:54:32
Arweladze do zmiany. Bramka z jego winy. No i przy akcji pod koniec pierwszej połowy zamiast podawać do Papadopulosa, to sam strzelał. A mogło być 2 - 1
Xxl2019-07-28 16:32:01
Dopingu nie ma ale jak nam ciupia to wypadaloby pojechac z legla hooligani kieleccy....
Deutsche2019-07-28 16:54:55
Nicht nicht
Zlatko2019-07-28 16:55:07
Gratulacje dla Legi
Dziadostwo I tyle2019-07-28 16:59:31
Nie podniecajcie sie juz bo I tak spadek w tym roku I tak teraz cracovia ich pyknie 3 0 a mlynek mamy Kozak hahhaha zolto czerwona ............ a te zbaranialy
krym2019-07-28 17:01:43
Przegraną na własne życzenie. Legia cienka bez pomysłu w grze wygrywa z nami po przedszkolnym błędzie obrony. Dalej w Koronie brak skuteczności i jeszcze raz skuteczności. Brak strzałów z dystansu. Ogólnie mecz w wykonaniu Korony na ocenę 4 . Cóż wydarli nam ten remis z pod nosa. Ale jak się bramek nie strzela ( do przerwy Arwaladze zespół dwie okazje 100%) to tak niestety się kończy.
Prezes2019-07-28 17:04:54
Trenera na Szymanowskiego od 1.08 papa
obserwator2019-07-28 17:12:14
Korona ładnie rozgrywała, podawała piłki pilnowała a trzy punkty Legia nam zabrała. I tak często bywało z Koroną w meczach poprzedniego sezonu. Powód - brak skuteczności bo dziś mimo ciężkich warunków Legia była do ogrania. W sumie mecz chłopaki rozegrali dobrze ale brakło szczęścia i tego " czegoś " czego dalej brak w zespole. Chyba dalej w tym wszystkim brak dobrego napastnika.