Za tydzień rusza sprzedaż karnetów na mecze PGE VIVE Kielce. Ceny bez zmian

26-07-2019 08:55,
Mateusz Kaleta

W piątek, 2 sierpnia rozpocznie się sprzedaż karnetów na domowe mecze PGE VIVE Kielce w nowym sezonie 2019/20. Stałe wejściówki będą dostępne w sprzedaży online, a parę dni później także w sprzedaży stacjonarnej w siedzibie klubu. Ceny karnetów nie uległy zmianom.

Karnet na sektory centralne (B, E, P3) kosztuje 650 zł, natomiast na sektory boczne (A, C, D, F) - 550 zł. Istnieje także możliwość zakupu karnetów rodzinnych. Wówczas osoby dorosłe płacą normalnie, a karnet dla dziecka jest tańszy - na centralne sektory kosztuje 250 zł, natomiast na boczne - 200 zł.

REKLAMA

Karnet gwarantuje pewne miejsce w Hali Legionów na wszystkich meczach PGNiG Superligi oraz Pucharu Polski w nowym sezonie (do finału włącznie). Jeśli PGE VIVE awansuje do fazy Last 16 Ligi Mistrzów, posiadacze stałych wejściówek będą mogli zakupić bilety na decydujące mecze w tych rozgrywkach w promocyjnej cenie. Do tego jest też bon o wartości 50 zł na zakup koszulki meczowej w sklepie kibica oraz możliwość jednorazowego zaproszenia pięciu znajomych (każdy za 1 zł) na mecz PGNiG Superligi wypadający najbliżej daty swoich urodzin.

Przez pierwsze pięć dni karnety będzie można nabyć wyłącznie przez Internet za pośrednictwem platformy ebilet.pl. Później zostaną one udostępnione także do sprzedaży stacjonarnej w siedzibie klubu przy ul. Robotniczej 5.

Wszystkie informacje na temat sprzedaży karnetów dostępne są na oficjalnej stronie PGE VIVE Kielce - KLIKNIJ TUTAJ.

fot: Patryk Ptak

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group