W sobotę łódzka próba generalna Korony. Relacja na żywo na CKsport.pl

11-07-2019 10:50,
Marcin Długosz

Już w najbliższą sobotę Korona Kielce przejdzie próbę generalną przez zmaganiami sezonu 2019/2020 w PKO Ekstraklasie. Zanim jednak żółto-czerwoni rozpoczną walkę na ligowych boiskach, sprawdzą się jeszcze na tle beniaminka najwyższej klasy rozgrywkowej – ŁKS-u Łódź. Pojedynek ten odbędzie się na stadionie łodzian, a my już teraz zapraszamy na nasz portal na relację na żywo z tego wydarzenia.

REKLAMA

Zespół prowadzony obecnie przez trenera Kazimierza Moskala wrócił do Ekstraklasy po siedmiu latach nieobecności. Kibice kielczan zapewne doskonale pamiętają, gdy pod koniec sezonu 2011/2012 ŁKS żegnał się z nadziejami na utrzymanie, Korona zaś wyjazdową wygraną 2:0 z tym rywalem zachowywała w końcówce sezonu realne szanse nawet na mistrzostwo Polski…

Teraz potyczka będzie już miała naturalnie zgoła odmienny charakter. Szkoleniowcy obu ekip staną przed ostatnią szansą, aby sparingowo przetestować ustawienia taktyczne i personalne przed inauguracją ligowych zmagań. Niewykluczone, że żółto-czerwoni wystąpią w nadchodzącej grze kontrolnej w składzie mocno zbliżonym już do tego, jaki rozpocznie wyjazdowe starcie z Rakowem Częstochowa w Bełchatowie.

ZOBACZ TAKŻE: Mama kilka razy zabrała mnie na lodowisko, ale to było wszystko...

Sparing ŁKS – Korona rozpocznie się w sobotę, 13 lipca o godzinie 20:30 na stadionie w Łodzi. Serdecznie zapraszamy na nasz portal na relację na żywo z tego wydarzenia.

fot. Mateusz Kaleta

Wasze komentarze

Poinformowany2019-07-11 14:45:38
Bjelica dziś pojawił się w Kielcach i zaczął trenować razem z drużyną.
Koroniarz2019-07-13 09:17:59
Mamy szeroką kadre i zakontraktowanych nowych dobrych zawodników woęc p.Zając i treneiro juz nie będą mogli narzekać i tłumaczyć sie brakiem walki o czołowe miejsca!

Projekt i wykonanie: CK Media Group