Półfinał Ligi Mistrzów Telekom Veszprem - PGE VIVE Kielce w TV i w Strefie Kibica! Zobacz, gdzie obejrzeć mecze Final Four

01-06-2019 08:59,
Z Kolonii - Mateusz Kaleta

Niesamowite emocje zapowiadają się w pierwszy dzień czerwca. W sobotę rozegrane zostaną dwa półfinały Ligi Mistrzów, w tym ten najważniejszy dla wszystkich kieleckich kibiców. PGE VIVE zagra z Telekomem Veszprem, a ten mecz będzie można obejrzeć w telewizji, a także w specjalnie przygotowanej Strefie Kibica na Stadionie Lekkoatletycznym pod Halą Legionów!

Z pełnym harmonogramem funkcjonowania Strefy Kibica możecie zapoznać się W TYM MIEJSCU. Organizatorzy przygotowali dla kibiców wiele atrakcji. Wisienką na torcie będzie mecz kielczan w półfinale Ligi Mistrzów. Spotkanie z Telekomem Veszprem rozpocznie się o godz. 15:15 i będzie wyświetlane na wielkim telebimie na Stadionie Lekkoatletycznym przed Halą Legionów przy ul. Leszka Drogosza 1. Po tym meczu będzie także transmisja drugiego półfinałowego starcia, meczu Barcy Lassa z Vardarem Skopje.

REKLAMA

Dla tych, którzy zostaną w domu i nie wybiorą się do Strefy Kibica także mamy dobre informacje. Wszystkie spotkania Final Four piłkarzy ręcznych będą transmitowane w telewizji. Mecz PGE VIVE - Telekom Veszprem pokażą dwie stacje: Canal+Sport oraz Eleven Sports 1. Spotkanie będzie także transmitowane w jakości 4K na kanale Canal+ 4K Ultra HD. 

Relacja z tego meczu rozpocznie się o godz. 15:10. Starcie bezpośrednio z kolońskiej Lanxess Areny skomentują Michał Wszołek oraz Michał Ćwirkula.

Mecz będzie można obejrzeć także w internetowych aplikacjach NC+Go, CanalPlusSport.pl oraz ElevenSports.pl, ale te usługi dostępne są tylko dla abonentów.

Ponadto, zapraszamy także na łamy naszego portalu. Redakcja CKsport.pl jest w Kolonii, skąd przeprowadzimy bezpośrednią relację tekstowo-zdjęciową z tego spotkania prosto z trybuny prasowej Lanxess Areny. Będzie się działo!

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Transmisja: Strefa Kibica (Stadion Lekkoatletyczny przy. ul. Leszka Drogosza 1, obok Hali Legionów)

W TV: Canal+Sport, Eleven Sports 1

Stream w Internecie: NC+Go, CanalPlusSport.pl, ElevenSports.pl

Relacja NA ŻYWO Z Kolonii: CKsport.pl

fot: Mateusz Kaleta

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group