Final Four oficjalnie można uznać za otwarty. W Kolonii trwa święto! [ZDJĘCIA]

31-05-2019 20:28,
Z Kolonii - Mateusz Kaleta

Tego nie sposób opisać własnymi słowami. To trzeba zobaczyć na własne oczy! Kolonia została pochłonięta przez kibiców z różnych zakątków świata. W piątkowe popołudnie odbyła się oficjalna gala otwarcia Final Four, podczas której na scenie zaprezentowały się wszystkie drużyny biorące udział w turnieju finałowym Ligi Mistrzów. Tymczasem... na terenie Lanxess Areny trwało wielkie kibicowskie święto. Najgłośniejsi są bez dwóch zdań fani Veszprem, który w Kolonii stawili się w potężnej liczbie 3000 osób.

Pośród licznych czerwono-białych flag i szali widać też barwy żółto-biało-niebieskie. Kibice z Kielc pojawili się w niezłej liczbie i co rusz zaznaczają swoją obecność głośnymi okrzykami. Niewielu jest natomiast kibiców z Barcelony. Wszystkich łączy jednak jedno - świetna zabawa! Przez cały dzień pod kolońską Lanxess Areną słychać głośne śpiewy ludzi co chwilę pijących piwo i radośnie bawiących się na cześć swojej drużyny.

REKLAMA

Pierwsze 24 godziny upłynęły w niezwykle radosnej atmosferze, a cały dzień zwieńczył efektowny pokaż fajerwerków. A przecież... to dopiero początek. Za nami pierwszy dzień Final Four, w którym oprócz gali obyły się konferencje prasowe i treningi zespołów. Prawdziwa walka zaczyna się jutro - o godz. 15:15 półfinałowe starcie PGE VIVE - Telekom Veszprem, po nim mecz Barcy Lassa z Vardarem. Zostańcie z nami!

 

Galeria z pierwszego dnia Final Four w Kolonii - KLIKNIJ TUTAJ

 

fot: Mateusz Kaleta

 

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group