NA ŻYWO! Konferencja prasowa Dirka Hundsdörfera, przewodniczącego Rady Nadzorczej Korony Kielce

22-05-2019 16:30,
Marcin Długosz

Odkąd pod koniec października 2018 roku właścicielem Korony Kielce oficjalnie została rodzina Hundsdörferów, nie wypowiadała się jeszcze w mediach na temat klubu. Teraz dojdzie do pierwszego takiego spotkania z dziennikarzami. Wypowiedzi udzieli przewodniczący Rady Nadzorczej Korony, Dirk Hundsdörfer. Konferencja prasowa na Suzuki Arenie rozpocznie się o godzinie 17:00 – zapraszamy na naszą relację na żywo, gdzie będziemy od razu publikować wszystkie wypowiedzi niemieckiego przedsiębiorcy.

REKLAMA

Aby przejść do relacji, należy kliknąć w poniższy link:

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Przypominamy, że o 19:00 przy Ściegiennego rozpocznie się mecz Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Koroną Kielce a Górnikiem Zabrze. Po końcowym gwizdku żółto-czerwoni zostaną nagrodzeni pucharem oraz medalami za mistrzostwo Polski U-18. Z tego wydarzenia również przeprowadzimy relację na żywo.

fot. Mateusz Kępiński (korona-kielce.pl)

Wasze komentarze

Piotr 592019-05-23 11:31:22
Prezes Zając mówi o dobrej atmosferze w klubie, a każdy kto uważnie śledzi wydarzenia związane z Koroną naprawdę widzi co innego. Prezes zaklina rzeczywistość bo wie, że zarówno zawodnicy jak i Janovski czy Pietrzak maja w umowie klauzulę zobowiązująca ich do poufności nawet po rozwiązaniu umowy i publicznie nie mogą się negatywnie o klubie wypowiadać. Niebawem dowiemy się jednak (chociażby ze strony transfermarkt), że kontrakt z Bielicą, z uwagi na problemy rodzinne piłkarza, został rozwiązany za porozumieniem stron, lub sprawą zajmuje się UEFA, Pietrzyk zamiast w bundeslidze pracuje na zadupiu III lub IV ligi niemieckiej (wątpliwy rozwój), a Janovski pracuje w innym klubie. Tak na marginesie Panie Zając w Europie nie ma takiego państwa jak Czechosłowacja.

Wracając do dobrej atmosfery w drużynie, to nigdy nie widziałem, żeby "nieomylny" Gino podziękował jakiemukolwiek zawodnikowi schodzącemu z boiska np. podając mu rekę. Gest może niewiele znaczący, ale jak dużo mówiący o relacjach miedzyludzkich. Poza tym mam pytanie kto i ile razy widział Liettieriego na meczach rezerw czy juniorów?

Z utęsknieniem czekam też na konferencję prasową Prezesa i, że w końcu dziennikarze (o ile tacy w Kielcach są) będą zadawać pytania istotne dla kibiców, nie będą zaś prowadzić swoich gierek.
@ Piotr 592019-05-23 12:46:28
Dalej Sherlocku jedziesz ze śledztwem i oświeć wszystkich jak jest na prawdę. Nikt nie mówi o złej atmosferze, bo podpisali w klauzulę poufności, ale pan detektyw Piotr 59 dotarł do pewnego źródła i wie,że fakty są zgoła inne. Ryzykując utratę kontraktu piłkarze zdecydowali się mówić, ale tylko jemu. Dodatkowym dowodem potwierdzającym te podejrzenia jest fakt, że Lettieri nie podaje piłkarzom ręki :-)
Piotr 592019-05-23 14:56:03
@ Piotr 59
Pozyjemy? Zobaczymy. Życzę trochę obiektywizmu i krytycznego spojrzenia. Pzdr.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group