Oficjalnie! Podczas Final Four w Kielcach stanie Strefa Kibica! Jednak nie na rynku, a na stadionie lekkoatletycznym

20-05-2019 13:02,
Mateusz Kaleta

To już pewne! W weekend 1-2 czerwca, kiedy PGE VIVE będzie walczyć w gronie czterech najlepszych drużyn Starego Kontynentu w Final Four Ligi Mistrzów w Kolonii, w Kielcach stanie Strefa Kibica. Fani nie zobaczą jednak meczów mistrzów Polski jak pierwotnie informowaliśmy na kieleckim rynku, lecz na stadionie lekkoatletycznym przy ulicy Leszka Drogosza. Informacje te potwierdzili na dzisiejszej konferencji prasowej prezes PGE VIVE Bertus Servaas oraz prezydent Kielc Bogdan Wenta.

Strefa Kibica zostanie rozstawiona tuż przy Hali Legionów, na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Leszka Drogosza 1. Powstanie we współpracy Urzędu Miasta Kielce oraz telewizji NC+ z PGE VIVE, a na specjalnie przygotowanym telebimie zostaną wyemitowane wszystkie cztery spotkania FinalFour Ligi Mistrzów. Jeśli natomiast okazałoby się, że pogoda uniemożliwi organizatorom rozstawienie sprzętu, zostanie przeniesiona do Hali Legionów.

REKLAMA

- W sercach każdy liczył na PGE VIVE. Nasz zespół będzie walczył w Kolonii i w ten weekend wspólnie zorganizujemy w Kielcach strefę kibica. To wydarzenie wpisuje się w cały kalendarz imprez, jakie będą nam towarzyszyły w mieście już od czwartku - powiedział prezydent miasta, Bogdan Wenta. I dodał zwracając się z uśmiechem do prezesa Servaasa: - Całemu zespołowi życzymy powodzenia w półfinale i liczymy na finał.

Dodatkowo, w dniu 1 czerwca w Strefie Kibica będzie czekać wiele atrakcji dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka - gry i zabawy sportowe, pokazy tańca, wstępy wokalne, a także strefa plastyczna, gdzie będzie można przygotować gadżety do kibicowania. Będzie także strefa gastronomiczna.

Organizatorzy przypominają - strefa kibica to impreza masowa, niebiletowana. Wstęp wolny.

fot: Patryk Ptak

Wasze komentarze

stary kibic2019-05-20 19:20:59
dzieki Bogu....juz nie bedzie chlania stania i szczania w okolicach rynku
justyna2019-05-26 21:15:42
odstąpię dwa bilety na final four ligii mistrzów w kolonii, bilety po 295 euro za sztukę, miejsca koło siebie na sektorze Vive, tel. 503038958

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group