Suzuki Arena gościła przedsiębiorców. Korona Biznes Klub z pięcioma nowymi członkami

17-05-2019 17:18,
Biuro Prasowe Korony Kielce

Przedsiębiorcy z całej Polski już po raz piąty spotkali się na śniadaniu biznesowym w Kielcach, aby dzięki Korona Biznes Klub nawiązać nowe znajomości oraz rozwinąć swoją działalność. Pięciu kolejnych członków dołączyło na czwartkowym spotkaniu do naszego projektu!

REKLAMA

- Niezwykle cieszy nas fakt, że nasi goście czują się tutaj bardzo dobrze. Dziś pięciu członków dołączyło do klubu Biznesu i liczymy, że ta liczba wciąż będzie rosła. Na Suzuki Arenie marzenia się spełniają. Na sportowe przyjdzie nam troszkę poczekać, ale te biznesowe pomału się realizują i mamy nadzieję, że ciągle będziemy zmierzali w tym bardzo dobrym kierunku – powiedziała Katarzyna Dudek, dyrektor ds. marketingu Korony Kielce.

Na czwartkowym spotkaniu do Korona Biznes Klub dołączyło aż pięć nowych firm! Barbat dostarczający tekstylia do hoteli, Gospoda Echa Leśne świadcząca usługi cateringowe, Pretorius zarządzający wierzytelnościami, Krajowa Informacja Długów Telekomunikacyjnych Biuro Informacji Gospodarczej S.A. zbierająca informacje o wiarygodności przedsiębiorców oraz Klinika Endermologii Skin & Shape zajmująca się zabiegami twarzy i ciała oraz pomagający przy regeneracji oraz kontuzjach organizmu.

- Korona Biznes Klub zrzesza szereg przedsiębiorców i uważam ich za idealnych adresatów oferty, którą mamy do zaproponowania. Nie jest to tylko działalność gastronomiczna, ale też cateringowa, a może być ona skrojona na miarę – małych imprez oraz dużych eventów. Nasza współpraca dotąd z Koroną układała się świetnie. Robimy cateringi na wszystkich meczach na Suzuki Arenie. Obsługujemy w sumie 500 osób na każdym meczu – mówi Adam Obara, właściciel Gospody Echa Leśne.

Gośćmi specjalnymi czwartkowego śniadania byli dr hab. Agnieszka Piotrowska-Piątek z Urzędu Statystycznego w Kielcach, która przygotowała prezentację "Kim jest świętokrzyski przedsiębiorca" oraz były zawodnik Lecha Poznań i reprezentant Polski, Marcin Kikut, który opowiedział o funkcjonowaniu sportowca w świecie biznesu.

– Cała kariera piłkarska, to wiele czynników życiowych, jak mentalność, radzenie sobie ze stresem, czy przebywanie w środowisku ludzi. Dorobek kariery przekłada się idealnie na sferę biznesową i zarządzanie. Widzę mnóstwo analogii pomiędzy sportem a biznesem. Cały projekt Partnerskich Klubów Biznesu fantastycznie buduje silną więź pomiędzy partnerami. Otwiera również wiele furtek bardzo cennych w biznesie. Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszego spotkania. To wszystko dobrze wygląda, wszystko jest świetnie zorganizowane i chętnie nawiązałbym współpracę z wieloma firmami. Jesteśmy na stadionie Korony i pamiętam go jeszcze z boiska, gdy był on najnowocześniejszym obiektem w Polsce. Miło było się dzisiaj tutaj pojawić – podsumowuje Kikut.

Spotkania podczas śniadań biznesowych to również szansa dla tych, którzy jeszcze nie dołączyli do Klubu Biznesu i zastanawiają się nad ideą projektu. Każda osoba posiadająca swoją działalność jest mile widziana podczas spotkań. Jednak ogromną wartość niosą spotkania zamknięte, wyłącznie dla klubowiczów. Bardzo często to na nich podejmowane są dyskusje o współpracy, możliwościach rozwoju oraz budowanie wspólnej więzi.

- Dzięki Korona Biznes Klub nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami z całej Polski. Już ponad 60 terminali trafiło do różnych przedsiębiorstw. Nasze członkostwo przynosi nam wiele korzyści – mówi Mariusz Ciesiun z Polskie ePłatności.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za obecność na czwartkowym śniadaniu biznesowym. Już wkrótce spotkamy się po raz kolejny! Zachęcamy, aby przyjść na kolejne spotkania Korona Biznes Klubu i przekonać się jak wiele może zyskać również i Twoja firma!

Biuro Prasowe Korony Kielce

fot. Korona Kielce

Wasze komentarze

ART2019-05-18 07:45:35
Marzenia sie spelniaja, ale \'na sportowe przyjdzie nam poczekac\'. To mowi osoba od marketingu. Rece opadaja, po prostu.
ŻENADA2019-05-18 09:10:27
ŻENADA

Projekt i wykonanie: CK Media Group