REKLAMA

Kto był najlepszym piłkarzem Korony Kielce w meczu z Zagłębiem Sosnowiec? (sonda)

15-05-2019 02:22,
Marcin Długosz

Wtorkowy mecz Korony Kielce z Zagłębiem Sosnowiec wreszcie przyniósł skuteczną postawę żółto-czerwonych w ofensywie. Oczywiście to stwierdzenie względne, bo podopieczni trenera Gino Lettieriego mogli pokusić się o dużo więcej trafień, ale cztery i tak wystarczyły do pewnego triumfu na Stadionie Ludowym. Tradycyjnie prosimy o wskazanie najlepszego gracza kieleckiej drużyny w ostatnim spotkaniu.

REKLAMA

Włoski szkoleniowiec kielczan zaskoczył wyjściowym składem. Duet stoperów utworzyli Joonas Tamm i Piotr Pierzchała, a szansę ponadto otrzymali inni zawodnicy, którzy nie mogli do tej pory liczyć na regularne występy – Michał Miśkiewicz czy Oktawian Skrzecz.

Korona zatriumfowała dzięki dwóm bramkom Marcina Cebuli i Elii Soriano. Włoch mógł się pokusić nawet i o hat-tricka, ale w pierwszej połowie jego strzał z rzutu karnego obronił golkiper sosnowiczan – Dawid Kudła.

Zachęcamy do wzięcia udziału w poniższej sondzie i wskazania swojego faworyta!

fot. Anna Benicewicz-Miazga

 

REKLAMA

Wasze komentarze

Obiektyw..2019-05-15 08:32:44
Kova zagrał jak Profesor, Tamm tez ok. Cebula za duzo się wacha, brakuje mu zdecydowania ta stu procentowa sytuacja, której nie wykorzystał....
Brawo Kova i Pierzchała..a Cebula?..2019-05-15 08:44:58
Cebula taką sete nie wykorzystać? Cebula wieczny talent.. w 117 spotkaniach uzbierał zaledwie 3 trafienia. A mówimy o ofensywnym pomocniku! O gościu swego czasu okrzykniętym mianem sporego talentu! Moze idoali swój talent po trzydziestce?...
jaNO2019-05-15 08:45:10
Ludzie , dobijcie mnie albo wytłumaczcie po co zagrał Soriano ?
Facet wylatuje z klubu , juniorzy siedzą na ławce.
Po co ? Czemu to do ..... służy ?
Jano.2019-05-15 08:58:25
Kova, Pierzchała.. A Cebula?.. Cebula w 117 spotkaniach uzbierał dotąd zaledwie trzy trafienia. A mówimy o ofensywnym pomocniku, o gościu swego czasu okrzykniętym mianem sporego talentu... Jeszcze wczoraj zmarnował taką sytuacje...a trzeba pamiętać, ze defensywa Sosnowca gra obecnie na poziomie okręgówki
obserwator2019-05-15 09:45:20
Cieniastwo mimo wygranej. Zagłębie zagrało sparing w swoim składzie z młodzieżą. Z Górnikiem już tak lekko nie będzie. Szkoda że w składzie KORONY nie wystąpiło więcej młodzieży.
@jaNO2019-05-15 10:09:21
Dzbanuszku :)

Pamiętaj, że każda pozycja w ekstraklasie jest odpowiednio płatna. Co więcej - masz gościa któremu płacisz za grę w klubie, i to nie mało. To niech już gra. Co więcej dzbanuszku - jakby juniorzy się nadawali, to by grali. To, że zdobyli mistrzostwo CLJ JAKO ZESPÓŁ, nie znaczy, że ich indywidualne umiejętności sprawdzą się w pierwszym zespole. Także tak dzbanuszku ;)
Belfirek2019-05-15 11:01:07
Najlepszy dziś Cebula uznanie też dla Joonasa Tamma
Marcin2019-05-15 11:07:01
Cebul zdecydowanie najlepszy.
Gregor...2019-05-15 11:19:23
Najlepszy oczywiście Cebul. Ale cieszę też, że Gardawski był kapitanem, widać jak mu zależny na dobrej grze, jak w poprzednich meczach to on napędzał pozostałych. Powinien zastąpić Rymana (jeśli ten odejdzie)
Piotr2019-05-15 12:12:15
Odpowiedz jest prosta. Soriano grał aby końcówka sezonu nie wypadła blado. Z jednej strony szkoda że młodzi nie zagrali a z drugiej szkoda by było gdybyśmy marnie zakończyli sezon. Myślę że trzeba pohamować emocję i dać tej drużynie czas i przede wszystkim właścicielom. Jeśli uważają że warto inwestować sprzedawać kupować -robić biznes to myślę że i Koronka na tym skorzysta bo jeśli nie będziemy podnosić poprzeczki zarabiać i inwestować to wszystko się skończy. Dajmy klubowi, trenerowi, prezesowi i właścicielom kredyt zaufania i zobaczymy za rok w jakim kierunku to będzie zmierzać. Naszym zadaniem jest przychodzić na stadion kibicować wspierać klub i jak najmniej się denerwować. A to już zależy od nie tylko włodarzy ale również piłkarzy. Dziś cieszę się że nie walczymy o utrzymanie za rok chcę się cieszyć z pierwszej ósemki a za dwa lata walczyc o puchary. Tego życzę nam wszystkim. Mamy fajny stadion i atmosferę i nie popsujmy tego. Starajmy się powściągnąć krytykę i cieszyć się małymi sukcesami a duże same przyjdą.
jaNO2019-05-15 14:10:00
Piotr, na Soriano klub nie zarobi złamanego ojro bo mu się po prostu kończy kontrakt.
A co do tego" pohamować emocję i dać tej drużynie czas i przede wszystkim właścicielom." to kopiuj/wklej z komentarzy po przegranym półfinale PP z zeszłego roku. Daruj sobie. Właściciele chcą d...podcierać szkłem to mamy wynik: najgorsza drużyna 2019
@Piotr2019-05-15 14:34:29
Brawo za spokojny, wyważony, rzetelny wpis.

Ale zaraz nazwą Cię klakierem. Mało tego zaczną pisać o braku mitycznej już atmosfery w szatni, o rotowaniu składem, o braku doktoratu trenera z filologi polskiej, o wydumanym szrocie z 4-5 ligi niemieckiej. Czy coś pominąłem?
mexic2019-05-15 18:29:38
Jak na debiut w podstawowym składzie bardzo poprawnie wypadł Pierzchała, zdecydowanie lepiej niż juniorzy z Sosnowca. Nie popełnił żadnego poważnego błędu, oby dostał szansę w następnym meczu i pokazał się z dobrej strony.
Co co tercetu ofensywnego, nie ma się co podniecać, fajnie to wyglądało jak Cebula czy Arveladze jechali z rywalami jak z wozem węgla, ale.. to byli obro-, źle, zawodnicy Sosnowca wystawieni w obronie.
Ten mecz powinien się zakończyć blisko dwucyfrówki a 3 punkty ugraliśmy dopiero w końcówce meczu a to właśnie dlatego, że kolejny raz pod brakmą rywali nie potrafimy zachować zimnej głowy. Kiedy trzeba podać, podajemy bramkarzowi, jak przydałby się strzał techniczny walimy ile fabryka dała a kiedy przydałoby się walnąć z grubej rury piłka ledwo się toczy w stronę bramki.
TAMM i tu, i nie wiemgdzie2019-05-15 22:09:47
Najlepszy dziś Tamm (jak zawsze)

Dodaj komentarz

Copyright © 2020 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group