Mecze PGE VIVE w Final Four będzie można śledzić w centrum miasta. Na kieleckim rynku stanie strefa kibica!

06-05-2019 17:16,
Redakcja

PGE VIVE Kielce po raz czwarty w historii klubu znalazło się w gronie czterech najlepszych drużyn Starego Kontynentu. Z tej okazji na kieleckim rynku stanie strefa kibica, w której będzie można śledzić poczynania kielczan w Kolonii. - Rozpoczęliśmy już prace nad jej uruchomieniem -  potwierdza w rozmowie z naszym portalem Bogdan Wenta, prezydent miasta.

- To był bardzo udany weekend dla mieszkańców Kielc, również pod względem sportowym. Wszyscy wiemy o wczorajszym sukcesie PGE VIVE Kielce. Kiedyś jako trener, dziś już jako prezydent Kielc bardzo się z tego powodu cieszę i serdecznie gratuluję drużynie awansu do Final Four Ligi Mistrzów - mówi prezydent Kielc.

REKLAMA

- Oczywiście liczymy na ogromne wsparcie zespołu na miejscu, na trybunach w Kolonii, ale także w Kielcach - już rozpoczęliśmy prace nad uruchomieniem strefy kibica 1-2 czerwca w centrum miasta. Na razie nie chciałbym jednak mówić o szczegółach technicznych – gdy wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, przekażemy, we współpracy z klubem, odpowiednią informację w tym zakresie - podkreśla Wenta.

Final Four Ligi Mistrzów zostanie rozegrany w Kolonii w pierwszy weekend czerwca. Losowanie par półfinałowych odbędzie się już w najbliższy wtorek o godz. 12.

Wasze komentarze

Cygan2019-05-07 07:04:56
Świetny pomysł brawo.
czesio2019-05-07 08:06:08
Tradycyjnie jestem pod wrażeniem szumu medialnego jakiego dokonały ogólnopolskie telewizje po sukcesie naszego klubu. Jeżeli się mylę niech mnie ktoś poprawi. Słyszeliście lub widzieliście choć jedną wzmiankę w wiadomościach sportowych ? Było o NHL, NBA , o kopaczach , o pluciu pestkami na odległość. Tylko o Vive nic. Taka promocja dyscypliny !
Fejsik2019-05-07 09:30:14
Do czesio
Mylisz się. Było info w wydaniach sportowych najważniejszych stacji Tv. Michał Pol wczoraj na Onecie u Kuźniara miał ok 2 minutowe pochlebne wystąpienie porównując Vive że dokonało takiego wyczynu jak by nasi kopacze klubowi pokonali Real w ćwierćfinale LM.
Nie mniej jednak nie tego aż tak dużo jakby mogło być
czesio2019-05-07 10:48:06
Do Fejsika
Dzięki za komentarz. Jakoś mnie ominęło, chociaż starałem się nadstawiać ucha i wytrzeszczać oczy. Myślę o telewizjach , które mimo wszystko mają największy zasięg medialny.
@2019-05-07 11:03:28
W tych telewizjach najważniejsze są:
piłka nożna, siatkówka, F1, tenis niż płka ręczna. Polska niestety to nie Niemcy.
Wejdźcie sobie na jakikolwiek portal, nawet sportowy i sprawdźcie, gdzie jest szczypiorniak. Zazwyczaj w zakładce "inne"...szkoda
Ups2019-05-07 16:29:33
Mogę się wypowiedzieć o TYCH stacjach które oglądam.
Może dupy nie urywało!
Ale trzeba też znać miejsce w szeregu! Ręczna to jednak ...niszowa dyscyplina sportu, tym bardziej,że ostatnio brak sukcesów kadry więc nawet nawet medialnie z koszem nie ma się co mierzyć! A kluby z w najwyższej lidze raczej z ...PROWINCJI !
Nożna,żużel i...już się VIVE pojawiało, aczkolwiek widziałem SUKCES VIVE na I wiadomościach w jakiejś TV.
Gebelsowskiej propagandy w tvpis nie oglądam więc nie wiem jak (tfu!) tam było.
miki +2019-05-07 18:36:46
Cuda - w PRZEGLADZIE SPORTOWYM na 1 stronie =PRZETRWALI=. Wewnątrz numeru relacja na dwóch stronach.

Projekt i wykonanie: CK Media Group