Korona Kielce - Pogoń Szczecin. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

22-02-2019 10:00,
Redakcja

23. kolejka LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się w Gdyni, gdzie Arka zagra z Piastem, a już wieczorem czekają nas duże emocje na Suzuki Arenie. Korona Kielce podejmuje Pogoń Szczecin i będzie to starcie dwóch drużyn, które w tabeli dzieli tylko jeden punkt. Informujemy, gdzie można obejrzeć je w telewizji.

Potyczka żółto-czerwonych z Portowcami rozpocznie się o godz. 20:30. Transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja Canal+Sport, a spotkanie będzie częścią "Super Piątku", który rozpocznie się już o godz. 20. Spotkanie będzie także pokazywane w jakości 4K na kanale Canal+ 4K Ultra HD.

REKLAMA

Gospodarzami "Super Piątku" będą Cezary Olbrycht i Andrzej Juskowiak, natomiast spotkanie Korony z Pogonią skomentują Przemysław Pełka i Krzysztof Przytuła.

Mecz będzie można także obejrzeć w internetowej platformie NC+go i na Canal+Sport Online, ale ta usługa dostępna jest jedynie dla abonentów.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Zapraszamy także na łamy naszego portalu, gdzie przeprowadzimy tekstowo-zdjęciową relację NA ŻYWO z tego spotkania. Rozpocznie się ona na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania.

Transmisja w TV: Canal+Sport

Transmisja w Internecie: Canal+Sport Online, NC+go,

Relacja Live: CKsport.pl

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

Franek z Barw Szczęścia2019-02-22 14:12:54
Skład
Miśkiewicz, Rymaniak, Marquez, Tamm, Gardawski, Pucko, Kovacević, Petrak, Gnjatić, Cebula, Forbes
Ławka Hamrol lub Oso, Malarczyk, Jukić, Żubrowski, Górski, Sewerzynski, Soriano

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group