Stary-nowy zawodnik od przyszłego sezonu w PGE VIVE Kielce. Vujović podpisał nowy kontrakt

20-02-2019 14:29,
Mateusz Kaleta

Branko Vujović wróci latem do PGE VIVE Kielce i od nowego sezonu będzie grał w drużynie mistrzów Polski. 21-letni rozgrywający, który obecnie przebywa na wypożyczeniu w Celje Pivovarna Lasko podpisał nowy, czteroletni kontrakt z kieleckim klubem - poinformowała oficjalna strona zespołu.

Nowa umowa Czarnogórca będzie obowiązywać do końca 2023 roku.

REKLAMA

Urodzony w 1998 roku rozgrywający trafił do Kielc już w wieku 17 lat i po dwóch sezonach w Polsce został wypożyczony do Celje, gdzie w trwających rozgrywkach radzi sobie znakomicie.

W minionej kolejce Ligi Mistrzów Vujović rozegrał świetny mecz przeciwko Flensburgowi i pomimo porażki swojej drużyny, został wybrany do najlepszej "siódemki" tej serii gier. W 12 dotychczasowych meczach LM zdobył już 47 bramek i jest najskuteczniejszym zawodnikiem swojej drużyny.

Od nowego sezonu młody rozgrywający znów założy koszulkę w żółto-biało-niebieskich barwach. O miejsce w składzie kieleckiego zespołu będzie najprawdopodobniej walczył z Alexem Dujshebaevem oraz Krzysztofem Lijewskim.

- Cieszę się z nowego kontraktu Branko, bo to młody, bardzo perspektywiczny zawodnik, ale już potrafiący grać na najwyższym europejskim poziomie - mówi na łamach oficjalnej strony klubu Bertus Servaas, prezes PGE VIVE.

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

kibic2019-02-20 15:32:33
Dobrze prowadzona kariera, systematyczne postępy w grze. Tak trzymać.
czesio2019-02-20 16:53:05
A gdyby nie podpisywać nowej umowy z Lijewskim ? Kasa z jego kontraktu przyda się na inne wydatki. Bez uszczerbku na poziomie sportowym drużyny. Co najwyżej kto inny jako pierwszy będzie udzielał wywiadów. Także na tych łamach.
Kroll2019-05-06 07:28:54
Lijewski to w dalsxym ciagu znakomitosc,no I Polak.

Projekt i wykonanie: CK Media Group