PGE VIVE potwierdza: Filip Ivić latem odejdzie z klubu

01-02-2019 14:37,
Redakcja

PGE VIVE Kielce potwierdza wczorajsze doniesienia: Filip Ivić latem opuści drużynę mistrzów Polski. Władze klubu doszły z Chorwatem do porozumienia w sprawie wcześniejszego rozwiązania umowy.

Informacja została potwierdzona przez samego zawodnika już wczoraj na spotkaniu z dziennikarzami, jednak wtedy bramkarz PGE VIVE nie chciał zdradzać motywów takiej decyzji. Teraz zdecydował się je wyjawić: - Moja decyzja wynika po prostu z tego, że chciałbym grać więcej – mówi zawodnik.

REKLAMA

– Dziękuję Prezesowi Bertusowi za wszystko. Od dwóch i pół roku Kielce są praktycznie moim drugim domem i na zawsze pozostaną w moim sercu. Ogromne dzięki dla kibiców, którzy zawsze byli dla mnie wielkim wsparciem! - podkreśla na łamach oficjalnej strony klubu.

To oznacza, że latem z PGE VIVE odejdzie dwóch bramkarzy - obok Filipa Ivicia z klubem rozstaje się także Vladimir Cupara, który trafi do Veszprem. Na razie nie wiadomo, w jakim klubie zagra natomiast Chorwat.

W przeciwnym kierunku, do PGE VIVE trafi latem Niemiec Andreas Wolff. Oficjalna strona klubu informuje, że nazwisko następcy Ivicia pojawi się wkrótce, ale nieoficjalnie wiadomo, że będzie nim Mateusz Kornecki, obecny golkiper NMC Górnika Zabrze (CZYTAJ WIĘCEJ).

fot: Anna Benicewicz-Miazga

Wasze komentarze

Scyzoryk132019-02-01 17:42:47
Thx Filip.
Mateusz2019-02-02 03:26:20
vratite nam se jer vjerujemo da ćete biti najbolji FI LIP! IVIC! DZIEKI BRATE
CK2019-02-02 09:45:13
Nie trudno zrozumieć że chce więcej grać i musi odejść. Ale według nieoficjalnych informacji ma iść do Vardaru. Wątpię żeby tam gral dużo więcej niż w Kielcach

Projekt i wykonanie: CK Media Group