Hamrol wrócił po kontuzji i chce grać w lidze. „Mamy jeszcze trochę czasu”

31-01-2019 09:22,
Marcin Długosz

Po nieco ponad miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją, do treningów z pełnymi obciążeniami powrócił Matthias Hamrol. Choć golkipera nie było na zgrupowaniu w Turcji i wydaje się obecnie , że jest dalej od wyjściowego składu Korony Kielce niż Michał Miśkiewicz, to nie zamierza składać broni. - O tym zadecyduje trener. Ja chcę grać. To były tylko dwa tygodnie, a teraz mamy jeszcze trochę czasu i dwa sparingi – podkreśla 25-latek.

Kiedy zespół trenował na obozie przygotowawczym, to zawodnik ten wylał dużo potu celem pełnego powrotu do zdrowia. - Pracowałem w Niemczech ze swoim trenerem personalnym. Przygotował mnie do treningów i czuję się bardzo dobrze. Myślę, że jestem gotowy, ale jeszcze zobaczymy jak będę wyglądał w kwestii rzucania się i szybkiego wstawania, bo miałem problem z plecami – zaznacza Hamrol.

REKLAMA

Umowa tego zawodnika z kieleckim zespołem wygasa już za pięć miesięcy, lecz może zostać przedłużona. - Rozmawiamy o tym, ale zobaczymy. Nie wiem, co pomogę więcej powiedzieć – kwituje bramkarz.

W ostatnich tygodniach dochodziły głosy, iż obie strony nie mogą dojść do porozumienia w kwestiach finansowych. - Wszystkim zajmuje się menedżer. Ja chcę skupić się wyłącznie na grze, bo przed nami ważna druga runda – ucina golkiper.

Tak czy inaczej zaznacza, że zostałby w Kielcach na dłużej z uśmiechem na ustach. – Jak najbardziej – nie ma wątpliwości piłkarz żółto-czerwonych.

fot. Maciej Urban

Wasze komentarze

19732019-01-31 15:53:42
Typowi po jednej dobrej rundzie walnęła gruba sodówa, mam nadzieję, że będzie grał Miśkiewicz.
Janek2019-01-31 15:58:42
Ja też jestem za Miskiewczem To jest dobry bramkarz ogarnięty doświadczy chłopak który grając będzie coraz lepszy nawet tak bardzo jak Gostomski w szczytowej formie pozdro dla normalnych
piasek2019-01-31 17:05:11
Miskiewicz tak ale pod warunkiem ze przedluzy umowe z Korona jesli Korona bedzie zwlekac po dobrej rundzie w jeho wykonaniu zazyczy sobie ekstra podwyzki jak Hamrol czy Almoerovic mam nadzieje prezes wyciagnal wnioski i szybko dogada sie z Miskiewiczem w sprawie nowej umowy
Pan Bóg2019-01-31 17:07:50
albowiem albowiem powiadam wam iż miśkiewicz będzie bronił w rundzie wiosennej tego sezonu

Projekt i wykonanie: CK Media Group