Nie wiem, czy decyzja o czerwonej kartce była prawidłowa. Zespół dobrze na to zareagował

16-12-2018 18:08,
Redakcja

Remis Korony Kielce ze Śląskiem Wrocław nie zadowolił żadnej ze stron. - Nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku, nie o to nam chodziło. Na naszym stadionie chcemy wygrywać. Jeden trener jednak powiedział mi kiedyś, że aby wygrywać, trzeba najpierw zacząć punktować. Dziś wykonaliśmy pierwszy krok - powiedział na konferencji prasowej tymczasowy trener Śląska Wrocław, Paweł Barylski.

Paweł Barylski: - Przygotowywaliśmy się do tego, żeby zdobyć punkty. W pierwszej połowie nie przypominam sobie, żeby Korona stworzyła sytuację. Zagęściliśmy środek pola poprzez wystawienie dwóch defensywnych pomocników. Blisko środka byli też skrzydłowi. Po przejęciu piłki szukaliśmy kontr i z takiej sytuacji padła bramka.

REKLAMA

Wrócę do sytuacji z 2010 roku, kiedy też w meczu z Koroną otrzymaliśmy czerwoną kartkę w drugiej połowie. Nie oglądałem jeszcze tej sytuacji, dlatego nie wiem, czy decyzja była prawidłowa. Jeśli tak, to takie sytuacje się w piłce zdarzają. Ważne, że mimo wszystko zespół dobrze zareagował.

Oczywiście Korona dochodziła do sytuacji, które kończyły się uderzeniami z dystansu. Czysto klarownych okazji jednak nie mieli. Niestety ten stały fragment… Piłka spadła w miejsce, gdzie zabrakło nam zawodnika. Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. Nie o to nam chodziło. Na swoim stadionie chcemy wygrywać. Jeden trener jednak powiedział mi kiedyś, że aby wygrywać, trzeba najpierw zacząć punktować.


Partner relacji z meczu Śląsk - Korona

Wasze komentarze

R2018-12-16 18:17:07
Ty lepiej sprawdź czy Cotra ma mózg a nie opowiadaj bajek że takie sytuacje się zdarzają
Zdenek Mąciwoda2018-12-17 07:43:52
No pewnie że nie była prawidłowa, moim zdaniem to powinien dostać bordową i jeszcze wpier....... w szatni koroniarzy. Komisja ligi powinna mu dowalić z 10 spotkań kary za taki chamski cios w twarz oraz kare finansową.
Dziak2018-12-17 15:31:03
Może jakby ten trener dostał z łokcia celowo w gębę to by inaczej mówił...
@Dziak2018-12-17 20:07:24
Po takim łokciu by zaniemówił.

Projekt i wykonanie: CK Media Group