To nie powinno zdarzyć się na poziomie Ekstraklasy. Po przerwie graliśmy już tylko o twarz

24-11-2018 17:44,
Mateusz Kaleta

Marcin Brosz, trener Górnika Zabrze nie krył zawodu po porażce swojego zespołu z Koroną Kielce na Suzuki Arenie 2:4 (1:4). - Taka pierwsza połowa spotkania nie powinna nam się zdarzyć na poziomie ekstraklasy. Po przerwie graliśmy już tylko o twarz - powiedział szkoleniowiec zabrzan.

Marcin Brosz (trener Górnika Zabrze):

- Taka pierwsza połowa spotkania nie powinna nam się zdarzyć na poziomie ekstraklasy. Po przerwie graliśmy już tylko o twarz. Chcieliśmy jak najszybciej strzelić bramkę, żeby dać sobie szansę na złapanie kontaktu. Zwłaszcza pierwsze fragmenty meczu spowodowały, że wyjeżdżamy z Kielc ze stratą czterech bramek.

fot: Paula Duda

kibic2018-11-24 18:19:45
Panie Brosz, druga połowa, to odpuszczenie Korony, żebyście sobie w autokarze nie zrobili krzywdy. Ten wynik to najniższy wymiar kary dla pana, panie Brosz, bo pańscy młodzi podopieczni niektórzy stoją w miejscu, a inni wręcz się cofają w rozwoju.
A co do Korony, gdyby nie wygrała z tym marnym (niestety) Górnikiem, to był krzyczał, ze tak piłkarze jak i trener to skończeni frajerzy, albo zagrali u buków. Liczę na to, ze Lettieri tego nie spartoli i pozwoli piłkarzom kontynuować to do czego zmierzają....