Trener Juszczak zamieni Koronę na Lecha? „Wiadomo, że mogą zaistnieć różne okoliczności”

20-11-2018 13:01,
Marcin Długosz

Adam Nawałka wciąż pozostaje jednym z kandydatów do objęcia funkcji trenera Lecha Poznań, a w ślad za nim może podążyć Gerard Juszczak, obecny asystent Gino Lettieriego w Koronie Kielce. Szkoleniowiec ze sztabu kielczan nie dementuje tych doniesień, ale jednocześnie podkreśla, że wciąż brak decyzji w tej sprawie. - Wiadomo, że mogą zaistnieć różne okoliczności, ale na razie nie ma konkretów. Cieszymy się, że uciekamy do przodu w tabeli i jesteśmy nawet przed Lechem. Nie denerwujemy się, a pracujemy – mówi sam zainteresowany w rozmowie z naszym portalem.

Obecnie wciąż nie wiadomo, czy to właśnie Nawałka obejmie ekipę „Kolejorza”. - Na tę chwilę nie ma żadnych kontaktów. Mam podpisaną umowę w Koronie. Spokojnie, Lech nie posiada póki co pierwszego trenera i nie ma o czym mówić – odpiera Juszczak.

REKLAMA

Nie ukrywa jednak, że po zakończeniu współpracy z byłym selekcjonerem w reprezentacji Polski, poruszony został wątek ewentualnego zawodowego spotkania się w przyszłości. - Myślę, że na początku zawsze są takie rozmowy. Obecnie jestem jednak w Koronie, mam kontrakt. Rozmawiałem z prezesem Zającem i wszystko jest spokojne – podkreśla asystent Lettieriego.

fot. Korona TV

Projekt i wykonanie: CK Media Group