Kielecka siatkówka zyskała nowego sponsora. Od teraz - Buskowianka Kielce!

02-11-2018 11:13,
Redakcja

Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A. zostało sponsorem tytularnym siatkarskiego klubu KPS Kielce! Od 1 listopada drużyna reprezentująca województwo świętokrzyskie w 1. Lidze siatkówki nosi nazwę Buskowianka Kielce - poinformował oficjalnie kielecki klub na swojej stronie internetowej.

- Wsparcie dla sportu zarówno tego uprawianego zawodowo jak i amatorsko zawsze traktowane jest przez Spółkę jako ważna inicjatywa i aspekt życia każdego zdrowego człowieka. Propagowanie rywalizacji fair play, idei zdrowego trybu życia i inwestycji w swoje zdrowie jest ważne dla każdego i w każdym wieku. W marketingowej perspektywie współpraca dwóch wyróżniających się na terenie regionu marek stanowi gwarancję satysfakcjonującej współpracy i promocji regionu świętokrzyskiego - powiedział Wojciech Legawiec, Prezes Zarządu Uzdrowisko Busko-Zdrój S.A.

REKLAMA

- Dodatkowo wspieranie lokalnych inicjatyw sportowych i lokalnych drużyn pozwala na ich rozwój i osiąganie coraz lepszych wyników w sporcie. „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. dzięki temu jest bardzo dobrze postrzegane, czego efektem jest wzrost sprzedaży oferowanych usług leczniczych i naturalnej wody mineralnej „Buskowianki” – dodał prezes Uzdrowiska.

Umowa sponsorska podpisana została do końca trwającego sezonu i wchodzi w życie z dniem 1 listopada bieżącego roku.

Wasze komentarze

Uff2018-11-02 13:32:59
Śmieszne to sponsorowanie od listopada do końca sezonu to chyba będą ta wstrętna woda placic
Przemek2018-11-04 01:00:52
Co to za bezsens? Ta drużyna wystarczająco cierpi na tym, że jest trochę sztuczna i nie ma normalnej historycznej nazwy. Chodzi nawet o tak trywialne rzeczy, jak przyśpiewki kibicowskie. Ciągle tylko zmiany i zmiany. Jak tu śpiewać pieśni pochwalne dla firmy okienniczej z Włoszczowy? Mówię oczywiście o czasach Effectora. A teraz jeszcze Buskowianka. Litości. KPS nie jest ambitną nazwą, ale kibice i zawodnicy już ją podchwycili na meczach, bo jest normalna.

Projekt i wykonanie: CK Media Group