Awantura na meczu Korony z Wisłą Sandomierz! Policja weszła na boisko, mecz przerwany!

03-10-2018 16:26,
Mateusz Kaleta, Marcin Długosz

Mecz Korony Kielce z Wisłą Sandomierz w I rundzie Pucharu Polski został przerwany! Tuż po wznowieniu drugiej połowy spotkania, w 50. minucie na trybunach wybuchły zamieszki. Na murawę wybiegli kibice oraz policja, która starała się zapanować nad awanturą. Piłkarze zeszli do szatni. Wydawało się, że o wznowienie meczu będzie bardzo trudno.

Na murawę dostali się kibice gospodarzy, natomiast funkcjonariusze służb porządkowych dostali się do sektora zajmowanego przez kibiców żółto-czerwonych, gdzie zaczęli ich pacyfikować. W ruch poszedł gaz oraz pałki.

Obie drużyny zeszły do szatni, a tymczasem przez dobre 25 minut na murawie policja. Niewykluczone, że jako pierwsi na boisko dostali się kibice z Sandomierza. Wpadli na murawę i chcieli konfrontacji z fanami żółto-czerwonych. Na to nie pozwoliła policja, która szybko zapobiegła starciom.

Mecz został wznowiony po około 25 minutach. Ostatecznie Korona przegrała z Wisłą 2:3 i odpadła z rozgrywek.

Janek2018-10-03 16:52:11
Walkower dla Korony powinien być !!!
manChester2018-10-03 17:09:41
70min i 3:2 dla Wisły...Czy to prawda ,że Sokół wpuszcza wszystko , co leci w światło bramki? Dlaczego on a nie Miśkiewicz wchodzi do osiemnastek meczowych?