Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec. Gdzie obejrzeć mecz w TV?

24-09-2018 10:51,
Redakcja

Korona Kielce po dokładnie miesiącu wraca na Kolporter Arenę! Kielczanie ostatni mecz na własnym stadionie rozegrali 24 sierpnia, a dziś - równo trzydzieści dni później - zmierzą się przed własną publicznością z beniaminkiem ekstraklasy, Zagłębiem Sosnowiec. Żółto-czerwoni są bezsprzecznym faworytem tej rywalizacji. Informujemy, gdzie można obejrzeć w telewizji to spotkanie. 

Transmisja pojedynku kielczan z sosnowiczanami rozpocznie się o godz. 17:30 na antenie Eurosport 1. Pierwszy gwizdek arbitra na Kolporter Arenie zabrzmi trzydzieści minut później.

REKLAMA

Przypominamy także o naszej obszernej tekstowo-zdjęciowej relacji NA ŻYWO z tego spotkania, którą rozpoczniemy podaniem składów meczowych obu drużyn.

Relacja NA ŻYWO - kliknij TUTAJ

Mecz dodatkowo będzie można obejrzeć w internetowej platformie Eurosport Player, ale usługa ta dostępna jest wyłącznie dla abonentów.

Transmisja TV: Eurosport 1. Transmisja w Internecie: Eurosport Player. Relacja na żywo: CKsport.pl.

fot: Maciej Urban

Wasze komentarze

kibol2018-09-24 17:43:35
co na boisku robi Petrak Gardawski i gdzie gwiazda Jancic co ten trenerzyna wyprawia z tym klubem dlaczego nie gra Mozdzen a a-klasowi graja. Dlaczego wpisy niekorzystne sa nie puszczane czy boicie sie ze bada czytac to w Suzuki.

Dodaj komentarz

Projekt i wykonanie: CK Media Group