Kielce Bike-Expo: 15 września Wielka Parada Rowerowa

07-09-2018 12:02,
Redakcja

Miłośnicy rowerów, fani hulajnóg i wielbiciele deskorolek – dosłownie wszyscy będą mogli wpaść na Dzień dla Publiczności podczas targów Kielce Bike Expo. Już 15 września bramy największego wydarzenia branży rowerowej staną otworem, a najwięksi producenci sprzętu i akcesoriów zaproszą gości Targów Kielce do zapoznania się z ich ofertą.

Na sympatyków dwóch kółek czekać będą dodatkowe atrakcje – spotkanie z Ekstremalnymi Podróżnikami rowerowymi, którzy opowiedzą o swoich wyprawach, nauka pierwszej pomocy, testowanie pojazdów do dryftu na kółkach. Wejście na targi jest biletowane (wejściówki można zakupić poprzez stronę www.targikielce.pl), jednak organizatorzy szykują niespodziankę – wszyscy uczestnicy Wielkiej Parady Rowerowej otrzymają darmowe zaproszenie na targi.

REKLAMA

Parada startuje 15 września o 11:00 z kieleckiego Rynku, a pierwsi uczestnicy otrzymają pamiątkowe koszulki. Dodatkowo wszyscy miłośnicy rowerów otrzymają specjalne opaski, które umożliwią bezpłatne wejście na teran Targów Kielce. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu we współpracy z Urzędem Miasta.

Fot. P. Styczeń

Dodaj komentarz

Copyright © 2021 CKsport.pl Redakcja Reklama

Projekt i wykonanie: CK Media Group