Były bramkarz Korony w nowej roli. Zbigniew Małkowski kandyduje do Rady Miasta Kielce

05-09-2018 15:53,
Marcin Długosz

Zbigniew Małkowski z pewnością jest jedną z najbardziej zasłużonych postaci w ekstraklasowej historii Korony Kielce. Bramkarz rozegrał w barwach kieleckiego zespołu 149 meczów, a przed rokiem zakończył karierę i rozpoczął pracę w sztabie trenerskim Widzewa Łódź. Teraz były zawodnik żółto-czerwonych podjął się natomiast kolejnego wyzwania: jest kandydatem do Rady Miasta Kielce i liczy na głosy w wyborach samorządowych, które odbędą się 21 października.

40-latek kandyduje z listy Stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskiego, którego główną twarzą i kandydatem na prezydenta miasta jest były trener VIVE, Bogdan Wenta. - To fajny pomysł i dobra idea, zaproponowano mi wzięcie w niej udziału i na to przystałem. Jestem mieszkańcem Kielc od 2009 roku – przedstawia Małkowski.

REKLAMA

I nie ukrywa, że w zbliżających się wyborach liczy na głosy kibiców Korony. - Po części na pewno tak. Wiadomo jednak, że najważniejszą osobą w tej całej układance jest Bogdan Wenta, który walczy o fotel prezydenta – przyznaje były golkiper żółto-czerwonych.

Jakie cele przyświecałyby Małkowskiemu po dostaniu się do Rady Miasta? - Chciałbym się zająć bardziej kwestiami sportowymi, które były mi bliskie przez 20 lat kariery – nie ukrywa kandydat na radnego.

- Na pewno wspierałbym Barwinek czy też Baranówek. Może to nie do końca te same osiedla, ale po sąsiedzku. Jest tam fajna szkoła, fajny orlik – przyznaje sam zainteresowany.

Póki co, były gracz Korony nie chce zdradzić głównych projektów, nad którymi chciałby się pochylić po ewentualnym otrzymaniu legitymacji miejskiego radnego. - Na razie wciąż nad tym pracujemy. Jest za wcześnie, żeby zdradzać pewne tajemnice – kwituje Małkowski.

Poprzedni sezon spędził on w Widzewie Łódź jako trener bramkarzy w sztabie Franciszka Smudy. - Współpraca z byłym selekcjonerem to jak najbardziej pozytywne doświadczenie, tym bardziej, że moje pierwsze jako trenera, a więc po drugiej stronie barykady. Miło to wspominam. Uzyskaliśmy upragniony awans do drugiej ligi, ale każdy sukces rodzi się w bólach, podobnie było w tym przypadku – przyznaje były zawodnik Korony.

I gdy wydawało się, że opuści on Łódź, to po miesięcznym rozbracie z Widzewem ponownie wrócił do sztabu trenerskiego, tym razem z Radosławem Mroczkowskim jako pierwszym szkoleniowcem. - Teraz mam możliwość współpracy z byłym asystentem trenera kadry, Leo Beenhakkera – Radkiem Mroczkowskim. Inny model pracy, także zdobywam kolejne doświadczenie, które jest mi potrzebne – przyznaje Małkowski, podkreślając: - Jestem doświadczony jako zawodnik, ale teraz spełniam się jako trener.

Pomimo dalszej pracy przy sporcie, były bramkarz chce czerpać doświadczenia również jako radny. - Mając możliwość, chciałbym pomóc Kielcom. Jeśli będę miał ku temu okazję, postaram się pracować w tym celu – przyznaje.

I zaznacza, że nie wymazał z pamięci Korony. - Trudno wyrzucić z serca klub, w którym spędziłem ponad 7 lat. Jeżeli tylko czas pozwala i nie koliduje to z moimi zajęciami, to jak najbardziej chodzę na każdy mecz. Nie ma praktycznie spotkania Korony, którego bym nie obejrzał – kończy Małkowski.

To nie jedyny sportowy akcent Projektu Świętokrzyskiego Bogdana Wenty w zbliżających się wyborach samorządowych. O mandat radnego w Radzie Miasta Kielce będzie ubiegał się Tomasz Porębski, były dziennikarz miejski i sportowy, jeden z założycieli oraz wieloletni redaktor naczelny portalu CKsport.pl.

Znany również z aktywności społecznej – był głównym pomysłodawcą budowy boiska ze sztuczną nawierzchnią na osiedlu Barwinek. Znajdował się także w grupie inicjatorów powstania siłowni zewnętrznej, strefy workout oraz kreatywnej strefy zabawy i nauki dla najmłodszych. Projekty jego zespołu przez trzy lata z rzędu znajdowały się w grupie laureatów Budżetu Obywatelskiego.

- Obecność w Radzie Miasta jest środkiem, a nie celem. Wierzę, że poprzez mandat radnego mógłbym jeszcze skuteczniej zabiegać o sprawy mieszkańców w kieleckim ratuszu. Przez dotychczasową aktywność, a także pracę w mediach, dobrze poznałem specyfikę lokalnego samorządu. Doszedłem do wniosku, że czas nie tylko opisywać rzeczywistość, ale także zacząć ją kreować. Jestem kielczaninem od dziecka, mam wiele pomysłów na to, jak możemy zmieniać nasze miasto oraz osiedla. Chciałbym, w porozumieniu z mieszkańcami, wprowadzać te inicjatywy w życie – podkreśla Porębski.

fot. Paula Duda

Wasze komentarze

Z2018-09-05 16:17:23
Widać że Zbyszek posmakował miejskiego Klubu i teraz liczy na podobne Koryto na 4 lata.
*&*2018-09-05 16:20:06
Zbyszek kandyduje z list platformiarza...Warto o tym pamiętać ! Zbyszek szanuj się i zrezygnuj!!
kielczanin2018-09-05 16:31:49
Tak na fotel prezydenta miasta Kielce jak i na radnego winni kandydować i być wybierani tylko rdzenni mieszkańcy naszego miasta i to z dziada pradziada. Obcym czy to naplywowym zależy tylko i wyłącznie na karierze a sprawy miasta schodzą na dalszy plan.
@*&*2018-09-05 16:50:45
Masz rację! Nic do Zbyszka nie mam ale NIE dla (P)arady (O)szustów!
kielczanin2018-09-05 16:51:30
Czyżby B.Wenta znudził się na posadce unijnej? Funkcja prezydenta miasta Kielce to nie jakaś następna przygodna polityczna ciepła posadka, ale odpowiedzialna i mozolna praca która miastu i nam mieszkańcom ma zaowocować w wielu pozytywnych decyzjach i zmianach . Na co my mieszkańcy oczekujemy.
Z listy Wenty czyli PO..2018-09-05 17:36:07
Zbyszku..jestem twoim fanem ale nie licz na mój głos.. PO to nie bajka moja i kibiców Korony..
Prima1112018-09-05 17:39:33
Nie mogę się doczekać na moment, w którym start w wyborach do Rady Miasta ogłosi Pan Prezes Zając, którego zasługi na rzecz kieleckiego sportu są nieocenione. Skoro kandyduje taka osoba jak Bogdan Wenta to tym bardziej powinien być nim Pan Prezes Zając.
Możecie2018-09-05 19:25:36
głosować na Chlodnickiego
Przemek2018-09-05 19:27:01
No z całym szacunkiem dla Zbyszka, ale towarzystwo wybrał kijowe. Co do Wenty, przypomnę tylko, że swego czasu zrzekł się polskiego obywatelstwa. Samo to, że na prezydenta Kielc startuje gość z okolic Gdańska będącego matecznikiem berlińsko-brukselskich klakierów i donosicieli z PO jest nie do przyjęcia.
Wojtek Lubawski ma swoje wady i nie jest idealnym kandydatem, ale przypominam ludziom z krótką pamięcią, że jednak 9 lat utrzymywał Koronę na powierzchni, gdy była w całości własnością miast. A przeciwko przyznawaniu Koronie pieniędzy najczęściej byli ludzie z Peło i Lsd, tacy jak ta przemądrzała Wojda czy Chłodnicki. Oczywiście że Lubawski też się trochę ośmieszył w ogóle podejmując negocjacje z przekrętem Meresińskim czy z murzynami, ale w końcu się udało. I dobrze, że miasto zachowało 1/4 akcji, bo niemcowi nie można wierzyć do końca. Poza Wojtkiem i Liroyem wszyscy inni kandydaci to pajace. No jeszcze Gierada trzeba przyznać to dość inteligentny gość, ale nie aż tak. Poza tym przynależność do PO go dyskwalifikuje, dziwię się co on tam robi i że firmuje swoją twarzą i nazwiskiem takie towarzystwo. Chłodncki - bez komentarza, Adamczyk stracił wiarygodność uciekając do zsl. Zresztą wcześniej był w lsd czyli nie lepiej. Ta Fogiel-Litwinek jest nawet spoko. Szkoda, że ma tak mało w sondażu, podobnie jak Liroy. Skoro w 2014 taki Lewicki miał chyba ok. 7 procent, to nie wierzę, że Liroy lepszego wyniku nie wykręci.
lukasz2018-09-05 19:32:55
Kolejny do koryta i kolejny tak jak Wenta tyle ma wspólnego z Kielcami co nic A co do tych boisk to widziałem na Barwinku jak podpisy zbierał były redaktor Cksport ale Małkowskiego nie widziałem.
Świętokrzyskie za Koroną2018-09-05 20:17:59
Z listy Wenty czyli PO.. dokladnie.
Przemek2018-09-05 20:52:38
@kielczanin. Z tymi rdzennymi kielczanami to nie przesadzajmy znowu w drugą stronę. Pierwszy przykład z brzegu - Żubrowski urodził się w Szczecinie. I co? Odmawiasz mu prawa do bycia rdzennym kielczaninem czy Koroniarzem? W dzisiejszych czasach co to właściwie oznacza być rdzennym mieszkańcem czegokolwiek? Trzeba mieć obojga rodziców z tej samej miejscowości? Nie bądźmy śmieszni. Może nawet większość ludzi nie mieszka w miejscu gdzie się urodziła. Z prostego powodu. Kiedyś ludzie rodzili się w domach, a teraz w szpitalach. A na wsiach i w wielu małych miastach szpitali nie ma. Np Legionowo było (może dalej jest) największym polskim miastem bez szpitala. Ktoś też może być całe życie związany z jakąś miejscowością - spędzić tam dzieciństwo, skończyć szkołę, założyć rodzinę, pracować - ale mógł się urodzić gdzie indziej, bo jego rodzice stwierdzili, że gdzie indziej jest lepszy szpital. Poza tym naturalnie ludzie migrują. Autentycznie znacz kogoś kto w drzewie genealogicznym do powiedzmy trzeciego pokolenia ma samych kielczan? Kim właściwie jest rodowity kielczanin? A jak ktoś powiedzmy od zawsze żyje w Kielcach, ale potem dla większego spokoju i sielskości wyprowadza się zaraz za granicę miasta, np. do Maslowa, to co wtedy? Jest zdrajcą? ;)
Co nie zmienia faktu, że również jestem przeciwny kandydowaniu totalnie obcych osób, nie związanych z miastem na poważnie, takim właśnie jak Wenta czy Małkowski.
Wenta PO?2018-09-05 20:58:48
Ja tam wyczytałem, że to Projekt Świętokrzyskie.

Generalnie chybiony temat sprowadzać jeden do jednego mianownik partyjny na poziomie ogólnopolskim i samorządowym. To totalnie inna bajka. Ale właśnie na podstawie takiego myślenia, prezydentem będzie Lubawski - wszak to Wasz kochany pisior, patrząc na Waszą logikę pojmowania rzeczywistości. Lubawski jest tak samo z pisu, jak Wenta z po. Przekmińcie to ;)
Herr.Saszka2018-09-05 21:01:02
Przemek masz rację zgadzam się z Tobą, właśnie chyba nadchodzi pora, aby sobie przypomnieć dzięki komu przez te wszystkie trudne lata dziś mamy drużynę w ekstraklasie oraz wydaje mi się, że gość jest gwarantem, że nie zostaną sprzedane udziały miasta pierwszym lepszym cwaniakom i długo będziemy się cieszyli rozgrywkom na najwyższym szczeblu. A z tą inteligencją pana posła to bym raczej nie przesadzał. Pozdrawiam.
Henio2018-09-05 21:01:14
Ale jesteście durni i prości skoro ZB waszym zdaniem startuje z po.
@Herr.Saszka2018-09-05 21:03:54
Spoko,
Tyle że jakbym chciała mieszkać w mieście 130tys mieszkańców, to bym się do Opola przeprowadziła. Patrzenie na Lubawskiego w kategorii uratował koronę, albo nie uratował korony jest tak samo idiotyczne jak głosowanie na niego w ogole.
co do wyborów2018-09-05 21:07:30
Wenta może nie jest idealny, ale głosować na lubawskiego? Bo wrzucał kasę na koronę? Sory, ale wy kibole wieszalibyście komunistów na drzewach, a sami popieracie system żywcem wyciągnięty z czasów komuny, czy dawanie publicznej kasy na kluby piłkarskie. Absurd.
Adiczek2018-09-05 21:09:31
Same gamonie tu pisza. Prezydentura to nie tylko Korona. To szkoly, chodniki, i milon innych spraw zwiazanych z miastem.
A czy gdyby Wenta startował z list PiSu...2018-09-05 21:10:51
To byłoby OK?
Przemek2018-09-05 21:18:49
Poza tym nie wyobrażam sobie jak można jednocześnie być radnym w Kielcach i w Widzewie pracować.
Świnia do żłobu2018-09-05 21:29:54
Wiadomo że Tałant Dujszebajew więcej osiągnął z Vive niż Wenta. Ani jeden ani drugi nie jest kielczaninem także wybierzmy Talanta do rozporządzania naszymi pieniędzmi. Jak widać w każdej dyscyplinie znajdzie się chętny.
@Przemek2018-09-05 21:35:23
Mieszkaniec Gdańska nigdy nie będzie dbał o dobro takiego miasta jak Kielce. Może dla piłki ręcznej ma zasługi, ale czy to aby tylko on. Kielczanin może trochę przebarwil z potomnymi i rdzennymi, ale dużo racji w tym by byla to jednak osoba związana z naszym miastem i regionem.
@Henio2018-09-05 21:37:41
Jest z Wentą to jest z PO. Jak by zwał, tak by zwał.
Do Henio2018-09-05 21:42:10
Ty Henio pewnikiem nie jesteś durny ani prosty ale tak określając innych ludzi jesteś - ograniczony i gbur.
Kielczanin2018-09-05 21:44:01
Do polityki powinni iść ludzie, którzy się na tym znają i którzy mają odpowiednie kwalifikacje i predyspozycje. Nie będę głosował na piłkarzy, trenerów czy innych celebrytów, którzy pchają się do polityki.
Powodzenia Zbyszku2018-09-05 22:00:43
Tyle w temacie.
Henio2018-09-05 22:02:00
Zgadza się :) Ograniczony gbur pasuje. Dlatego podkreślam - jesteście durni! :)
Henio2018-09-05 22:05:57
Ludzie, nie czytacie książek, nie weryfikujecie swojej wiedzy. Wedle powszechnej nauki człowiekowi od czapy wydaje się, że jest inteligentniejszy od innych. Dlatego JA przyjmuję, że największą wartością jest milczenie. Dlatego też przemilczę Wasze proste wypociny i jednakowoż przestanę się do nich odnosić. Nie rozumiecie pewnych spraw, dlatego nie będę tutaj polemizował. Bo w sumie ciężko jest wytłumaczyć coś komuś, kto kryje się pod płaszczykiem anonimowości. Żegnam :)
Po PO2018-09-05 22:07:56
A chromolić pisowców. Głosuję na WENTĘ, bo był w PO!!!
@@@2018-09-05 22:19:30
Kilku krzykaczy w komentarzach, a tę informację lubi już 80 osób. Mogę spać spokojnie :)
CK2018-09-05 22:59:19
Niby portal sportowy a w komentarzach kolejna gównoburza o polityce...
Piotr2018-09-05 23:12:26
Oj...panie Małkowski jestem koroniarzem od 35lat i to całe PO..czyli Wenta..i liberalno-lewackie koło wokół Wenty to nie moje boisko.. Wspólczuje Panu ze świadomie lub nie świadomie wdepnął Pan w to gnojowisko! Lubawski moze i ma wady ale dużo zrobił dla Kielc i min. dzieki niemu Korone wciąż mamy w ekstraklasie.. A Wenta?.. On coś zrobił dla Kielc oprócz trenowania VIVe?..nie!..
Zgoda z @Przemek2018-09-05 23:15:41
No z całym szacunkiem dla Zbyszka, ale towarzystwo wybrał kijowe. Co do Wenty, przypomnę tylko, że swego czasu zrzekł się polskiego obywatelstwa. Samo to, że na prezydenta Kielc startuje gość z okolic Gdańska będącego matecznikiem berlińsko-brukselskich klakierów i donosicieli z PO jest nie do przyjęcia.
Wojtek Lubawski ma swoje wady i nie jest idealnym kandydatem, ale przypominam ludziom z krótką pamięcią, że jednak 9 lat utrzymywał Koronę na powierzchni, gdy była w całości własnością miast. A przeciwko przyznawaniu Koronie pieniędzy najczęściej byli ludzie z Peło i Lsd, tacy jak ta przemądrzała Wojda czy Chłodnicki. Oczywiście że Lubawski też się trochę ośmieszył w ogóle podejmując negocjacje z przekrętem Meresińskim czy z murzynami, ale w końcu się udało. I dobrze, że miasto zachowało 1/4 akcji, bo niemcowi nie można wierzyć do końca. Poza Wojtkiem i Liroyem wszyscy inni kandydaci to pajace. No jeszcze Gierada trzeba przyznać to dość inteligentny gość, ale nie aż tak. Poza tym przynależność do PO go dyskwalifikuje, dziwię się co on tam robi i że firmuje swoją twarzą i nazwiskiem takie towarzystwo. Chłodncki - bez komentarza, Adamczyk stracił wiarygodność uciekając do zsl. Zresztą wcześniej był w lsd czyli nie lepiej. Ta Fogiel-Litwinek jest nawet spoko. Szkoda, że ma tak mało w sondażu, podobnie jak Liroy. Skoro w 2014 taki Lewicki miał chyba ok. 7 procent, to nie wierzę, że Liroy lepszego wyniku nie wykręci.
ALEKS 562018-09-05 23:23:49
Zbyszku szanuj sie. Pracuj w Widzewie, a moze kiedys przejdziesz tu szkolic bramkarzy w Kielcach. Daj sobie spokoj z banda, jestes za porzadny czlowiek!!!
Cześć2018-09-06 07:24:12
Materiał sponsorowany przez
zauszników herr Wenty.
A to ma być portal sportowy?
On2018-09-06 07:53:20
Pajacyk... Wielki Pajac
Marenin2018-09-06 07:55:14
dobrym kandytatem
and2018-09-06 07:56:46
Byli sportowcy do polityki, byli politycy do sportu? To nie może się udać.
kielczanin2018-09-06 08:38:45
Panie Zbyszku ja i moi znajomi z pewnością będziemy głosować na Pana, potrzeba zmian , bardzo dobra decyzja
gość2018-09-06 08:42:59
co za prymitywne komentarze, a jak na stołkach spółek miejskich zasiadają ludzie którzy urodzili się w Pcimiu Dolnym to jest ok?
genzo2018-09-06 08:47:29
zbyszek jak zbyszek, ale porębski ma mój głos chwała mu za to czego dokonał z cksportem i dzięki za te wszystkie inwestycje na barwinku .. korzystamy !!
Kielczanin2018-09-06 09:22:29
Nie będę głosował na piłkarzy, trenerów czy innych celebrytów, którzy pchają się do polityki.
@Piotr2018-09-06 11:08:05
To głosuj na WL za zasługi :D Brawo i powodzenia ;)
Zbyszek2018-09-06 11:09:29
Powodzenia! Szkoda, że nie mogę na pana głosować, bo jestem w innym miejscu. Ale głos na PŚ oczywiście poleci!
@kielczanin2018-09-06 11:59:21
a czym się rożni od innego zawodu, który pcha się do polityki
Redakcjo2018-09-06 12:09:51
zamknąć już ten polityczny wątek
miki +2018-09-06 14:01:16
Teraz czas na Talanta i Gino. Kto im zabroni zostać radnymi ?
qolo2018-09-06 14:01:21
Niemiec Wenta namówił rodowitego kielczanina z Olsztyna bo trzeba będzie zająć się kasą miasta. Brawo. Ostatni skok PO "na sportowca" pokazał jakie intelektualne zera dostały się do parlamentu a jeden Kucharski menadżer Lewandowskiego to nawet uciekł z sejmu bo musiał chociaż na głosowania latać a to też mu nie pasowało. Brawo. Zmienimy nazwę miasta na Kiel.
mlody2018-09-06 14:29:07
Jak głosować na Wente, gościa co zrzeka się obywatelstwa i śpiewa niemiecki hymn. Co on zrobił dla regionu jak zostałe euroPOsłem? same sukcesy?
Przemek2018-09-06 15:42:05
"Mieszkaniec Gdańska nigdy nie będzie dbał o dobro takiego miasta jak Kielce. Może dla piłki ręcznej ma zasługi, ale czy to aby tylko on. Kielczanin może trochę przebarwil z potomnymi i rdzennymi, ale dużo racji w tym by byla to jednak osoba związana z naszym miastem i regionem."

Przecież dopisałem wtedy na koniec swojego wywodu, że też jestem przeciwny obcym. A co do tego, że tak się rozpisałem o rdzenności czy nie-rdzenności, to tylko chciałem uzmysłowić, że nie można przesadzać w tej kwestii.
no stety2018-09-06 15:57:26
Ten stary poczciwy Zbychu niech próbuje szukac poparcia u kibiców Vive- choć tez wątpliwe zeby wiekszość z nich utożsamiała się z PO
On2018-09-06 16:09:39
Do kielczanin
Zastanów się on tylko o swoją dupę będzie dbał a nie o Ciebie,o Mnie o Kielce.... zastanów się..
CK2018-09-06 16:13:22
Na więcej razy proszę CKsport o niepublikowanie tego typu artykułów. Nic wspólnego ze sportem to nie ma, a rodzi psychiczne kłótnie w komentarzach. POPIS - jedni warci drugich
Sąsiadka2018-09-06 16:13:25
Sąsiadka Małkowskiego opowiadała mi że potrafi na drugi koniec Kielc jechać po wodę mineralną tańszą o 5 gr to zwykły ż.......
Zbychu z Sobolem2018-09-06 17:42:41
niech mi ktoś przypomnie, na ile dziesiątek tysięcy przekręcili Kielce (podatników-mieszkańców) w tej aferze z Chojnowskim ?
On2018-09-06 19:44:35
Masz rację kolego
A od Wojtka2018-09-06 19:51:24
kandyduje Andrzej Jung
kibic2018-09-07 00:52:25
Oj Zbyszek , Zbyszek gorzej nie mogłeś wybrać wchodząc w układ z Wentą.
Paweł2018-09-07 07:30:13
Trzeba pamiętać że europosłowie PO głosowali przeciw Polsce w sprawie pracowników delegowanych
I trzeba pamiętać że wenta to Po, pewnie startuje z Kielc na prezydenta bo PO chce przejąć jakieś kamienice w Kielcach
luk2018-09-07 08:51:40
W Kielcach nie ma kielczan? Podsuwa nam się osoby z innych miast, które dziś są a jutro ich nie będzie.
jaNO2018-09-07 11:21:24
Ludzie ogarnijcie się. Wylewa się tutaj bełkot polityczny. Co on ma wspólnego z Koroną ?
Nie wróżę Zbyszkowi sukcesu, oględnie mówiąc.
A uogólniając: dlaczego Kielce i świętokrzyskie zawsze było wykorzystywane do wsadzania spadochroniarzy typu agent Tomek albo Schetyna albo Kempa tego nie wiem, może uważają że mieszkają tutaj głupsi niż gdzie indziej ?
jacekpolski2018-09-07 11:58:50
(P)ołykacze (O)śmiorniczek , kumple ich i Hajki Kamienicznicy won z polskiej polityki! Na pohybel nowoczesnej i platformianej targowicy oraz zaKODowanym UBywatelom SB!!!
jp2018-09-07 12:10:17
Polaku, wpuść lisa do kurnika zostaniesz bez drobiu!
Wpuść platwormiarzy do polityki zostaniesz bez Ojczyzny!
ck2018-09-07 14:54:32
Myślałem że Zbyszek to fajny gość.A tu PO.Nigdy nie dostanie mojego głosu,Do dzisiaj go lubiłem
@Przemek2018-09-07 20:14:24
Piszesz pan bzdury... Rodowity kielczanin lepszy dla Kielc, jak ktoś spoza? Ech...
@jaNO2018-09-07 20:16:14
Gościu mylisz samorządowe z parlamentarnymi...
Hailsatan2018-09-07 20:17:01
Ech, pisiorki. Dostaliście 500+ i koniec.
XxX2018-09-07 20:19:17
To niestety jasne, że ludzie nie są obiektywni. Ci sami, którzy hejtują BW o niegdysiejszy start do euro jako PO, wcale nie widzą, że taki Łupaszka był zbrodniarzem. Takich przypadków jest wiele.
henio2018-09-07 21:41:36
180 osób lubi ten tekst. Całe szczęście, że jesteście napinacze w ZDECYDOWANEJ MNIEJSZOŚCI. Komentujcie sobie dalej. Daję dychę, że niektórzy z Was to tak naprawdę pisze jako jedna osoba, która strasznie nie lubi PO (choć ZM nie startuje z PO...)
Hiko2018-09-08 04:52:44
Kolumb też był rdzennym Kolumbijczyko-Jankesem

Projekt i wykonanie: CK Media Group